Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτεσινή μεσημεριανή επίσκεψη... Για πάρκινγκ και χώρο κλασσική κατάσταση Φυλής...

Να σημειώσω ότι η τσατσά ήταν πολύ ευγενική... Ίσως η πιο ευγενική που έχω συναντήσει στις τσάρκες μου...



Για την εμφάνιση της Ρίτας τα χουν πει και άλλοι.. Μέτριας εμφάνισης (κανονικά θα έβαζα 7) αλλά είναι σίγουρα ένα σκαλί πάνω από θέμα εμφάνισης από όλες τις άλλες που προσφέρουν ακάποτο μπούκι... Ξανθιά με γεμάτο 2,5άρι βυζί και καβλωμένες ρώγες. Αξιοπρεπές πατούρι...



Για τις υπηρεσίες της θα διαφωνήσω με τους πιο πολλούς συναγωνιστές. Ο συνάδελφος Ζορρο μιλάει για κορυφαία πίπα... Και μαζί του πρέπει να συμφωνούν πολλοί αφου 10 συναγωνιστές έχουν ψηφίσει ότι βοηθήθηκαν από την κριτική του.. Κατ' εμέ η πίπα της είναι μετριότατη.. Δεν ρουφάει καθόλου (ούτε λόγος για deep throat) ενώ γλύφει βιαστικά και μόνο κατα μήκος του "μαστιγίου". Ταυτόχρονα σου βαράει μανιασμένη μαλακία που κάνει μπαμ ότι θέλει να σε τελειώσει πριν καν αρχίσεις. Όσο για πιπίλισμα @@, εντάξει... μιλάμε για την απόλυτη διεκπεραίωση. Έπειτα το στήσιμο της στα 4.. Σωστό με τρόπο που χαρίζει άπλετη θέα στο φυνιστρίνι... Αλλά Π Ο Λ Υ κρέμα ρε παιδί μου.... Δεν έβρισκα αντίσταση πουθενά... Σαν να γάμαγα αέρα...



Overall: Η γκόμενα είναι σίγουρα ένα σκαλί πάνω σε θέμα εμφάνισης από αυτές που προσφέρουν bbj. Κατά τ' άλλα μάπα το καρπούζι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
12
Πόντοι:
5.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού