Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έχει 2 βδομάδες που έγινε η κατάθεση,οπότε δεν θυμάμαι αν είναι το συγκεκριμένο σπιτάκι.Μιας και είναι η πρώτη μου στη πρωτεύουσα.Ήτανε πάντως το τελευταίο ή πρωτελευταίο ανεβαίνοντας την Ιάσωνος,που ανεβαίνεις σκαλιά και είναι αριστερά.Γιατί έχει και δεξιά σκαλιά που οδηγούν σε μια ξύλινη πόρτα η οποία ήτανε κλειστή

Τέλος πάντων ήτανε η Έλενα από Ρωσία(υποτίθεται Γερο-μύστης).Μελαχρινή,νταρντάνα με βυζάρες.Η τσα2 είπε κάνει ελεύθερο στοματικό,69 και Ισπανικό.Γιατί υποτίθεται ότι αν η κοπέλα κάνει στο λέει,αλλιώς θα σου πει απλό.Έδωσα το 10ρικο και πέρασα...Εισέρχεται στο δωμάτιο,γέρνει προς εμένα και τρίβεται πάνω μου με τις βυζάρες της.Τη χουφτώνω τα κωλομέρια και μου λέει σιγά.Δεν κατάλαβα τι εννοούσε γιατί δεν έκανα κάτι παράλογο,σε μπουρδέλο είμαστε ρε παιδιά Χμμμ;.Τη χουφτώνω μετά τα βυζιά,μου χτυπάει το χέρι και μου φωνάζει ''σιγά σου είπα,θα φας ξύλο''.Μέσα μου αναρωτιέμαι που έμπλεξα.Άμα έκανε αυταρχικό θα το σκεφτόμουν Γλώσσα.Πέρασμα καπότας,γι αυτό γράφω πάνω υποτίθεται ότι κάνει για το ελεύθερο στοματικό αλλά πάπαλα(γιατί σε κριτικές που έχω διαβάσει είναι και κοπέλες που όντως κάνουν προγράμματα,απλώς η συγκεκριμένη τσα2 είπε μπούρδες για να πάρει το 10ρικο).Πίπα τραγική,μόνο δεν μου τον έφαγε.Μάλλον μπέρδεψε το πούτσο μου με λουκάνικο.Τουλάχιστον ήτανε διάρκειας και κατέβαινε μέχρι κάτω.Μετά με ρωτάει πως θέλω,λέω ανέβα πάνω και απαντάει δεν μπορώ Γαμήσου.Τέλος πάντων τη πήρα κανονικά,στη κλασσική στάση.Της τον έδωσα όσο πιο δυνατά μπορούσα να βγάλω το άχτι μου και να τελειώνουμε γιατί ήτανε χάσιμο χρόνου.Παράπονο δεν έβγαλε,τελείωσα,φοράει το στρινγκάκι λέει ένα ξινό γεια σου και φεύγει.Αυτά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, quaresma17.6, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2018
Και με στριφτό μουστάκι επίσης.. Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1