Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γεια σας φίλοι μου!ευχομαι όλοι να είστε καλα.
Σημερα η αναφορά μου επικεντρώνεται στη λανα,πήγα συγκεκριμένα για αυτη διαβαζωντας κάποιες κριτικες απο μελοι του site.
Η λανα ειναι αρκετά ψηλή πάνω απο 1,80 εγώ ειμαι 1,91 κ με κόντραριζε αρκετά καλο σώμα αδύνατη άσπρο δέρμα φοράει γιαλια αλλά αρκετά νερουλο στήθος αντιαισθητικό θα έλεγα.
Μην πολυλογώ περνώ στο δώμα με ντουζιέρα καθαρό ποιότητας,έρχεται η κοπελιά χαμογελαστή μου κάνει χάδια στα όρθια φιλάκια παω να φίληςω στο στόμα οχι λέει τρώω μια ητα ,
Ok λεω δεν πειραζει μου έκανε εντύπωση επειδή είχε αναφερθεί οτι δίνει γλώσοφυλα..ενώ ήμουν καθαρός ξυρισμένος δόντια βουρτσιζμενα κ στοματικό διάλυμα.
Συνεχίζουμε ξαπλώνω καλη πίπα χωρις καποτα..
Περνάμε σε 69 την Εγλυφα παω να βάλω δάχτυλο λέει αλλο οχι ενώ άλλους τους αφήνει που διάβαζα άλλες κριτικες.
Κάναμε λίγα χάδια ακόμα ενώ δεν είχε ακόμα περάσει καποτα λεω θα κανω κασκαντεριλικι απο μεσα μου επειδή διάβασα οτι ειναι ρομαντική,τελευταία στιγμή θα έκανα πισω αλλά ετςι για την ιστορία για ντοκουμέντο,παω να το τριψω ακαποτα κ σκοτώθηκε να αρπάξει την καποτα για να την βάλει..
Οπότε έφαγα αλλο ενα χ ,στη συνεχεια στασουλες αφού περάσαμε στο sex χωρις να κλέβει ενώ είχε αρκετό λιπαντικο στο εσωτερικό του κολπίκου βλενογονου..
Ανακεφαλαιώνωντας θέλω να πω οτι δεν θα το κλάψεται το 20-ευρώ αλλά συμπέρασμα ειναι οτι κόβει κεφαλιά πχ σε αλους κάνει γλοσσωφυλα σε άλλους οχι.να ξέρουμε τι λέμε κ τι γράφουμε δεν αμφισβητω οτι έχουν γράψει καποια μελοι τα πιστεύω απόλυτα απλά αναφέρω κ οφείλω να πω τι συνέβη σε εμένα.
Κάτι αλλο που με βάζει σε σκέψεις ειναι οτι τι Ρωσίδα ειναι δεν ξερει καθόλου ρωσικά ,
Γνωρίζω κάποιες βασικές λέξεις κ απο αυτές δεν ήξερε καμία έλεγε μονο αγκλικα.
Αυτα απο εμένα σας ευχαριςτω πολύ που διαβάσατε την κριτική οτι θελεται γράφεται στα σχόλια αν σε κάτι ήμουν λάθος..να είσαι καλα πάντα με υγεία..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2028
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.016
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, Sproxe Garsia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού