Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαριάννα βγήκε αμέσως μετά την (νεαρότερη από εκείνη) κυρία της υποδοχής που ενημέρωσε για το πρόγραμμά της. Σχετικά κοντό μαλλί καστανόξανθο, αρκετά ψηλή, σλαβικών χαρακτηριστικών με μεγάλο στήθος το οποίο κρυβόταν ελάχιστα από ένα ολόσωμο κομπινεζόν, το οποίο έντυνε το σχεδόν έκτης δεκαετίας κορμί της. Είσοδος στο δωμάτιο, ακριβώς το ίδιο στο οποίο είχα βρεθεί και με τη Σοφία. Η μόνη διαφορά η έλλειψη μωρομάντηλων αυτή τη φορά. Ζεστό νερό υπήρχε πάντως για την υγιεινή. Μετά από λίγα λεπτά εισήλθε και η Μαριάννα. Ευγενική και τυπική. Γδύθηκε και αποκαλύφθηκε ένα μεγάλο, σε φυσιολογικά πλαίσια πτωτικό στήθος και ένα όχι καμπυλωτό σώμα, ένας τυπικός δηλαδή σλαβικός σωματότυπος. Με πλησίασε και διαπίστωσα οτι τα μάτια της είναι αρκετά ανοιχτόχρωμα, πράγμα που δεν φαινόταν υπό το κοκκινωπό φώς του σαλονιού. Η συνεδρία ξεκίνησε με φιλιά στο στήθος από μέρος της και σταδιακή κάθοδο προς τα κάτω. Το στοματικό της έχει τον κωδικό ''στριφτάρι''. Μία τακτικά επαναλαμβανόμενη κίνηση από μέρους της με την οποία έβαζε το πέος βαθειά στο στόμα, έστριβε το κεφάλι προς την άλλη μεριά και μετά το έβγαζε. Κάτι μεταξύ αυνανισμού και πίπας για να ακριβολογούμε. Όπως και να το κάνουμε από μία έμπειρη γυναίκα, κακά τα ψέμματα, σε αυτό ειδικά το θέμα περιμένει ένας άντρας πολλά περισσότερα. Επειδή στο τσάκ ήμουν να ρωτήσω αν την στριφτή την έμαθε σε φούρνο στις Κυκλάδες και να με πάρουν τα γέλια, την έφερα κοντά μου και περιποιήθηκα εγώ το στήθος της. Το δέρμα της μαλακό, οι θηλές της σε ήπια καλοκαιρινή ραστώνη. Μου πρότεινε να ξεκινήσουμε με εκείνη από πάνω. Εφαρμογή προφυλακτικού και κάθισμα της Μαριάννας. Παρατήρησα οτι πέραν της μικρής φυσιολογικής χαλάρωσης, ο πωπός της ήταν πέτρα. Βαθειά καθίσματα, τραμπάλα, ιππασία, όπως και να το πείς κάτι έλειπε από τη φάση. Όλα ήταν κάπως υποτονικά. Δεύτερη στάση ιεραποστολική όπου, με δεδομένο οτι όντως είναι κρεββατογεμίστρα, ήρθε και το τέλος. Σύντομος αποχαιρετισμός και έξοδος από το δωμάτιο.
Συμπερασματικά, πρόκειται για γυναίκα που πριν 20 χρόνια θα έκανε στράκες. Αριστοκρατική, θεωρητική, μπαλκονάτη. Εμείς βέβαια τη συναντούμε στο σήμερα. Στο σήμερα λοιπόν, πρόκειται για μία εμπειρία όχι κακή για τα λεφτά της, αλλά απ'την άλλη όχι κάτι που θα κυνηγήσω να ξανασυναντήσω. Άν η υποτονικότητα οφείλεται στην ηλικία και την φυσική κόπωση, λογικά θα παραμείνει έτσι. Στα θετικά η καθαριότητα και η υγιεινή (τα θεωρώ πολύ βασικά), η εμφάνιση και η ευγένεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
DRMG
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.013
Πόντοι:
2.257
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kesarianiotis, TZOYLI, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού