Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κώλοι βυζιά κοιλιές πλευρά κρεμασμένα μπούτια όλα στο πιάτο μου..Τζούλια λοιπόν για κάλτ πρωινά και σκληρούς σπερματοχύστες..Χοντρή με μακριά καστανά μαλλιά δερμάτινες μπότες και babydoll..Έρχεται η μορφάρα αυτή λοιπόν με καλή διάθεση..πέφτει επάνω μου αφήνοντας τις βυζάρες της να με καλύψουν ολοκληρωτικά..Τα μπούτια της ειχαν σκεπάσει ολο το σώμα μου από τη μεση και κάτω...είχα παραδωθεί..ανήμπορος να παρω πρωτοβουλία...πίπα παράξενη γρήγορη με παιχνιδια της γλώσσας έμπειρα..ταυτόχρονο αρχιδοπουτσογλύψιμο με ισπανικό μαζί σε πουλί και όρχεις..τα είχε δεσμέυσει ολα με ολα αυτα τα τετραγωνικά λίπους...αφού εντέλει με κάύλωσε..μου γύρισε τη κωλάρα αεροδρόμιο φορωντας καπότα να τη σκίσω....μαυριδερή κωλάρα..γεμάτη καυλόσπυρα και μουνάρα σα τις πύλες του άδη...θαυμαζα αυτό το έργο τέχνης...της το εβαλα λίγο αλλα ένιωθα λιλιπουτιος..δε καταλάβαινε τίποτα..απλά έσπρωχνα...εχυσα βλέποντας αυτα ρα μαυριδερα κωλοκαυλόσπυρα πασαλίβοντάς τα με στοργή..Σηκώθηκε με ευχαριστησε και χάθηκε...στο νεοκλασσικό της απόλυτης καλτίλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Μανωλης Κρητικος, abelo7979 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2018
φιλε μου, δεν μπορω να πω κατι αλλο εκτος απο respect για το κειμενο σου! Αξιος χειριστης της γλωσσας, περιεργος με τα γουστα σου, αλλα η ποιητικη διαθεση με την οποια περιεγραψες την συνευρεση σου ηταν φοβερη!
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
19 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
19 Δεκεμβρίου, 2018
Άπαιχτη κριτική!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3