Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ιβονη

Ιωαννινων 5

Προς υψηλη. Ωραια φιγουρα. Ωραια ποδια. Κοκκινομαλα. μιλφ. Καλο προσωπο. Ελληνικα μιλαει, με προφορα. Στηθος φυσικο, νορμαλ μεγεθους (2,5;;;;). Ειχα διαβασει για σιλικονατο, δεν κσταλαβα κατι τετοιο.

Αρχη με ηπιες, απαλες κινησεις. Αμοιβαιες. Ωραια χαιδεματα. Φιλακια σε στηθος, λαιμο κτλ. Τριψιματα.

Γευτηκα το στηθος της πιπλιζοντας, γλειφοντας. Την στοματο-γλωσσο-περιποιηθηκα επιμελημενα ενω την χαιδευα. Εδειξε να το ευχαριστιεται.

Μου ανταπεδωσε με καλο στοματικο, αργο βασανιστικο, για αρκετη ωρα. Συνεχισαμε με μενα απο πανω, Πρωτα εισοδος απο μπρος με εκεινη να εχει ανοιξει τα ποδια σαν μπαλαρινα του κλασικου χορου. Καναμε μερικες παραλλαγες και περιπτυξεις. Διακοπη, λιπαντικο, και αλλαξαμε σε εισοδο απο πισω. Αργα στην αρχη, και μετα δυναμωσα. Μετα απο λιγο η σεμνη τελετη ελαβε τελος. Μιλησαμε λιγο και αποχωρησε.

Ηρεμα, απλα, χωρις βιασυνες, συνεργασιμη, συμμετοχικη. Στις λογικες μου απαιτησεις δεν ειχε αντιρρησεις
Καθαρη, χωρις μυρωδιες, με προδιεθεσε θετικα
Εμεινε μεσα 27-30 λεπτα.

Ο χωρος νοικοκυρεμενος και καθαρος. Με ντουσιερα, σφραγισμενες πετσετα και παντοφλες. Καινουργιος ή εστω ανακαινισμενος και σιγουρα σε καλη κατασταση. Στουντιακης κατηγοριας.

Η υπηρεσια μου εξηγησε σαφως τα προγραμματα.

20ε απλο, 30ε ακαποτο, 40ε ακα+αναλ, 50ε ολα μαζι για μιση ωρα. (που πηρα και εμεινα ικανοποιημενος 100%)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, giannhs4092, LanciaRallye037 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού