Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο εν λόγω μαγαζί πήγα κατόπιν εντυπωσιακών κριτικών... Βλέπω τα κορίτσια και τα δύο όμορφα... Η ξανθιά Βίκυ και η μελαχρινή Λάνα... Δεν ήξερα ποία να διαλέξω και πήρα και τις δυο. Μπαίνουν τα κορίτσια με τρέλα και χαρά, η Λάνα είχε πάθος απο την αρχή με έγλυφε πάντα και με γλωσσοφιαζε ενώ η Βίκυ είχε αρχίσει το τρομπόνι με πολύ καλό πέρασμα από τα μπαλάκια... Σε κάποια φάση σταμάτα η Βίκυ και μου λέει ποια θες για σεξ, περίμενε της λέω βάζω την Λάνα για τσιμπούκι και είχα την Βίκυ για παιχνίδι, εκεί έφαγα την πρώτη φόλα, η Βίκυ άρχισε όχι φιλιά στο στόμα όχι δάχτυλα και μου λέει πάλι έλα σεξ... Ευτυχώς η Λάνα που εκανε καλή δουλειά διαφορετικά θα είχα πέσει..
Βάζω την Λάνα στα 4 και αρχίζω.. Δεν δίνω σημασία στην Βίκυ μετά πάλι αλλάζω πλάγια την Λάνα και πάλι σημάδια στην Βίκυ.. Πάλι πέταγε σαν σκατο η Βίκυ και μου λέει έλα να τελειώσεις της λέω στησου να σε πάρω.. Ανοίγει τα πόδια της και την παίρνω δυνατά ενώ κοίταγα την Λάνα και φιλιόμασταν και Βίκυ φώναζε σκίσε κτλ... Και έτσι ήρθε το τέλος.. Ευτυχώς που ήταν η Λάνα και σκόραρα...
Γενικά πολύ καλή η Λάνα, βγάζει πάθος, τυπική στα όρια της ξεπέτας η Βίκυ..
Αυτά μάγκες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βίκυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
598
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, flynow, ISINAS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού