Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 240 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χύστες, χαιρετώ σας! Καπέλο

Ήταν κάποια στιγμή μεσοβδόμαδα (η ημερομηνία της επίσκεψης είναι ενδεικτική), όταν οι θερμές ημέρες του Αυγούστου μου αύξησαν το απόθεμα σπερματοζωαρίων εις τις σπερματοδόχες κύστες μου, δημιουργώντας μου και πάλι αυτό το αίσθημα αδημονίας... Money Mouth

Έτσι λοιπόν κατηφόρισα για άλλη μια φορά στις κακόφημες οδούς Φυλής και Φωκαίας, ώστε να αδειάσω τα φλόκια μου σε κάποια πρόθυμη κωλοτρυπίδα... Κουλ

Δυστυχώς για εμένα, οι προσφέρουσες τον πρωκτό τους ιερόδουλες ήσαν είτε απασχολημένες είτε πολύ κάτωθεν της μετρίου εμφανίσεως... Money Mouth Απελπισμένος γαρ, και ελλείψει χρόνου, κατέληξα να πειραματιστώ με την εν λόγω πόρνη... Money Mouth

Η Τζένη είναι ένα μετρίου αναστήματος, σχετικά νεαρό θήλεον με ξανθό σπαστό-μπουκλωτό μαλλί και μεγάλους αλλά πεσμένους βύζους με μεγάλες ρώγες. Χαρακτηριστικό της είναι ένα τατουάζ με μια νεκροκεφαλή στην ωμοπλάτη της. Σπασίκλας

Επίσης διαθέτει έναν ανθυπομέτριο κώλο, για τον οποίον τόσο η τσατσά όσο και η ιερόδουλη υπόσχονται ότι προσφέρεται μέσα στο δωμάτιο... Μαλακία

Δυστυχώς όμως η Τζένη δεν είναι τίποτε άλλο από μία ψεύτρα, μια κωλοκλέφτρα. Θυμός Όταν της ζήτησα κουλούρι, στήθηκε στην αρχή καλά, και την ώρα που προσπαθούσα να της τον βάλω στον κώλο, κουνούσε την μέση της έτσι ώστε να μην μπορέσω να της τον βάλω μέσα, αλλά να γλιστρήσει και να ξαναμπεί στο μουνί της! Θυμός Τελικά κώλο πλήρωσα, αλλά κώλο δεν γάμησα, διότι λόγω μεγάλης κάβλας έχυσα γρήγορα. Ντροπή Άλλο ένα πεταμένο εικοσάρικο. Κεφάλι σε τοίχο! Μακριά κι αλάργα, χύστες! Γερο-μύστης

Μαύρο και στην τσατσά, τόσο για τα ψέμματα στο σαλόνι, όσο και για την μετριότητα στην καθαριότητα του χώρου. Γαμήσου

Το δέκα στο parking επειδή πήγα με τα πόδια (μην χάνουμε και το humor μας!)... Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, ISINAS, flynow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2018
Ἡ Τζένη ποὺ εἶδες, κατά πάσα πιθανότητα, εἶναι αὐτη ἐδῶ στὸ Φωκαίας 25 ἱσόγειο: https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg8462280#msg8462280
Ἐκεῖ εἶχε κανονικό πρόγραμμα μὲ πρωκτικό.
Γνωστό παλτό.
11 Αυγούστου, 2018
Η Τζένη είναι μεγάλη φόλα.
15 Αυγούστου, 2018
Καλά κάνεις και αποκαλύπτεις τα ψέματα.
Έχω την εντύπωση πως η συγκεκριμένη δουλεύει δίδυμο με την
μπιούτι. Αν περνούσα μαζί της θα ήταν μόνο επειδή δίνει
κώλο, τώρα δεν υπάρχει περίπτωση.
Υπάρχουν κορίτσια που τιμούν το εικοσάρικο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3