Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα σε ολους στους συναγωνιστες γυρνωντας απο διακοπες ειχα ορεξη για γαμησι και νομιζοντας οτι ηταν η μαρια η αλβανεζα μπαινω σε αυτον τον οικο. Βγαινει η γνωστη ευγενικη τσατσα απο το κουζινακι και μου λεει οτι η λειπει η μαρια και στην θεση της ηταν η καρολινα η γνωστη ξανθια απο φωκαιας 27. Η καρολινα κανει τα παντα εκτος απο κωλο. KANEI και τελειωτικο στο σωμα δινω στην τσατσα το 20 αρικο και μπηκα στο δωματιο που εχει την τηλεωραση ειχε τσοντουλα η τηλεωραση και κλιματιστικο η καρολινα ηρθε μετα απο κανενα 5 λεπτο μπηκε στο δωματιο. Μιλησαμε λιγο και εβγαλε το μαυρο εσωρουχο που φορουσε πριν ξεκινησουμε τον αγωνα μου εκανε προκατακτικα μου φιλαγε τις ρωγες και την χουφτωνα εγω συνεχισε για λιγο ακομα και μετα συνεχισε ενα τσιμπουκι χωρις καποτα καλη διαρκειας την σταματησα ομως. Διοτι ημουνα απο διακοπες και την γαμησα πισωκολητο σε αυτη την σταση την εχυσα την καρολινα δεν εφυγε αμεσως απο το δωματιο με χαιρετησε η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου εκατσα κανενα 12 λεπτο χωρις ανχος ουτε χτυπημα πορτας και αλλα καλη δοκιμη ηταν η καρολινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Gingos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού