Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα στις 6 πήγαινα Χωματιανού στον όροφο για να πάρω την Αλεξάνδρα, αλλά ήταν κλειστά και τα δύο. Συνέχισα με μια μικρή βόλτα εκεί γύρω και είχα σταμπάρει μια ξανθιά στο Εξηκίου 18Γ που δούλευε με μια ακόμη κοπέλα καλής εμφάνισης και οι δύο και νεαρές σε ηλικία. Μετά έφυγα για Μεταξουργείο, αλλά δεν γούσταρα καθόλου και επέστρεψα ξανά Εξηκίου 18Γ για να πάρω την Τίνα. Η αυστηρή τσατσά με έβαλε στο αριστερό δωμάτιο το οποίο ήταν ανάστατο από προηγούμενο πελάτη και ήταν πολύ σκοτεινό με τα χαρτιά πεταμένα έξω από το καλάθι. Με λίγα λόγια η τσατσά δεν ασχολήθηκε με το συμμάζεμα. Η Τίνα είναι Αλβανίδα γύρω στα 24, έχει ξανθά μαλλιά μαζεμένα, έχει υπέροχα φυσικά 3αρια βυζιά και κώλο αδιάφορο. Στα όρθια έγλυψα τις βυζάρες της έντονα χωρίς να παραπονεθεί. Μετά ξάπλωσα, μου εγλυψε τις ρόγες και έβαλε προφυλακτικό για πίπα γιατί δεν κάνει ελεύθερο. Η πίπα της πολύ καλή και βαθειά, την έφερα σε στάση 69 και μούδιασε η γλώσσα μου από την ξυλοκαΐνη που είχε βάλει με αποτέλεσμα να την γυρίσω στο πλάι να συνεχίσει την καλή πίπα της. Για πρώτη στάση την έφερα πάνω μου, ενώ το κούνημα μας δεν ήταν καλό αλλά τον έτρωγε όλον χαλαρά. Όσο κουνιόταν τις εγλυφα έντονα τις βυζάρες της οι οποίες ενδείκνυνται για πολύ παθιαρικο γλύψιμο. Φιλιά στο στόμα δεν άφηνε και κρατούσε το πρόσωπο της σε απόσταση. Μετά την γύρισα κανονικά, τον ετριψα πρώτα στο ξυρισμένο μουνί της και μπήκα μέσα ολόκληρος με τα πόδια της τελείως ανοιχτά. Ενώ δεν έβγαζε άχνα μέχρι στιγμής, ξαφνικά μόλις τον έβαλα μέσα έβγαλε μερικές κραυγούλες και εγώ έδινα πόνο, ενώ ταυτόχρονα έτριβα την κλειτορίδα της. Στο τέλος την γύρισα στα τέσσερα και με δυνατό σφυροκόπημα έχυσα, ενώ αυτή δεν ακούστηκε καθόλου σε αυτή την στάση.
Όπως λέει και ο τίτλος για μια φορά καλά ήταν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Υπηρεσίες
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, spirtoulis(2), ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού