Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα να επισκεφτώ την Άννα στο μπουρδελάκι αυτό γιατί διάβασα στο φόρουμ ότι έχει καλή συμμετοχή.
Το μέρος πολύ καλό μεγάλο καθαρό κτλ.
Η τσατσά ούτε ζέστη ούτε κρύο , απλή και καθόλου ενοχλητική ή πονηρή.
Η πουτάνα τώρα έχει καλό σώμα αλλά το πρόσωπο της όχι τόσο καλό όσο θα ήθελα.
Έδωσα το εικοσάρι και μπήκα στο δωμάτιο.
Μια και πήγα με τα πόδια μες την ζέστη και ήμουν ιδρωμένος έκανα ένα ντουζάκι να δροσιστώ, τώρα το καλοκαίρι τα σπιτάκια με ντούζ είναι must.
Μπαίνει η Άννα με πολύ καλή διάθεση και ξεκινά προκαταρκτικά με φιλιά σε όλο το σώμα.
Μου φορά καπότα και ξεκινά πολύ καλή πίπα με μπόλικες προσπάθειες deepthroat πράμα ιδιαίτερα καυλωτικό.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου διαπίστωσα ότι έχει πολύ καλή ευλυγισία για την ηλικία της και είχε τα πόδια της αρκετά πίσω και ψηλά στους ώμους της πράμα που γουστάρω.
Ακόμα με κοίταζε συνέχεια στα μάτια με καύλα.
Δεύτερη στάση από πάνω όπου στην αρχή το δούλευε καλά πάνω κάτω αλλά μετά άρχισε τα τριψίματα κλειτορίδας που δεν μου αρέσουν και την γύρισα στα τέσσερα.
Είχε πολύ καλό στήσιμο και με ωραία θέα στα κωλομέρια της.
Επειδή κόντευε να περάσει η ώρα της είπα να μου τον παίξει για να τελειώσω αλλιώς έπρεπε να πλήρωνα και άλλο εικοσάρι ή να πήγαινα και σε άλλη πουτάνα αλλά δεν είχα χρόνο.
Το παίξιμό της καλό -το τονίζω γιατί αρκετές νεαρότερες πουτάνες ούτε αυτό δεν κάνουν καλά- και με έκανε να τελειώσω.
Γενικά την βρήκα αρκετά καλή και ζεστή και το μόνο που με χάλαγε ήταν το πρόσωπο της είναι κάπως αγριωπό για τα γούστα μου αλλά πρώτα βάζω την συμμετοχή και την έλλειψη πονηρολογίας από τσατσά και πουτάνα.
Στο τέλος άλλο ένα ντουζάκι και δρόμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2018
Άννα=εγγύηση τέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1