Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το πρωί 10:30 πήγα να δοκιμάσω την Αννα.Εμφανισιακά δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο γι'αυτό ποντάρει σ'έναν κοινότυπο τρόπο ένθερμης συμπεριφοράς τόσο στο σαλόνι(κωλοτριψίματα) όσο και στο δωμάτιο.Και ενώ ερχόταν μαζί μου στο δωμάτιο και κουβεντιάζαμε περί ανέμων και υδάτων,μου ζητάει τα 20Ε.Μου κακοφάνηκε γιατί έχω συνηθίσει να τα δίνω στην τσατσά και να καλιεργώ εντέχνως και συνειδητά την αυταπάτη ότι δεν υπάρχει ο παράγοντας χρήμα ανάμεσα σε μένα και την κοπέλα όπως κάνουν έστω και ανεπαίσθητα όλοι οι συναγωνιστές.

Η Αννα μπήκε μέσα χαμογελαστή με λεκτικές προτροπές για σεξ και ανέβηκε επάνω μου για να με φτιάξει.Η απότομα ακραία υπερβολή στην παράσταση της πεινασμένης για σεξ γυναίκας συνετέλεσε στο να φαίνεται ψεύτικη.Το δάγκωμα στις ρώγες μόνο πόνο προκαλούσε,όχι ερεθισμό.Τα γρήγορα αποσπασματικά γλυψείματα στο στήθος και στον λαιμό σε ρυθμό πολυβόλου,αυτά καθ'αυτά δεν έχουν νόημα και δείχνουν πως μιμίσαι οτι υποκρίνεσαι κοπέλα μου.Οπως είχε πει και ο Δημήτρης Χορν για την Αλίκη Βουγιουκλάκη:"αυτή μιμίται οτι παίζει".

Στις ευγενικές υποδείξεις μου έκανε του κεφαλιού της.Εβάλε τον αυτόματο πιλότο όπως προφανώς κάνει για κάθε πελάτη και σημασία δεν έδινε.Τρεις-τέσσερις φορές της είπα να βγάλει το σουτιέν-δεν το έβγαλε,της είπα να το "πάει" πιο ήρεμα και να μην κάνει σαν λυσσάρα από την αρχή (ψευδοφανές),το χαβά της αυτή.

Κάνω έπαρση σημαίας και πάνω στη κάβλα μου,χωρίς να σκεφθώ,της λέω να βάλει αυτή την καπότα.ΛΑΘΟΣ!!!.Και η ΑΝΝΑ έκανε την ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΗ ΗΛΙΘΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ που κάνουν οι συντριπτικά περισσότερες κοπέλες της δουλειάς:Ανοιξε την καπότα με τα δάκτυλα ξετυλίγοντάς τη λιγάκι για να τη φορέσει έτσι ώστε να μείνει αέρας στην μυτούλα.Ξενερώνω,την σταματάω,της εξηγώ και παίρνω μια δική μου καπότα και τη φοράω εγώ.

Τη βάζω στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού-εγώ όρθιος και τη σφυροκοπώ με χαστούκια στον κώλο,μετά χωρις να βγω από μέσα της ανέβηκα στο κρεβάτι και τη καβάλησα πιάνοντας τα βυζιά της που τα είχε βγάλει εν μέρει απο το σουτιέν.Μετά πίπα οπότε έκανε πάλι τα δικά της "μη συμορφωθείσα εις τας υποδείξεις" και στο τέλος πισωκολητό πάνω στο κρεβάτι και οι δύο.Χρόνος πράξης 10 λεπτά.

Λες και δεν ήμουν έκει.Δεν ευχαριστήθηκα όσο ήθελα.Πρέπει να της αναγνωρίσω το κέφι της.Επιφυλάσσομαι δεύτερης επίσκεψης(υπό όρους) για να εξάγω ασφαλέστερα συμπεράσματα.Είναι πολύ καλή γι'αυτούς που αφήνουν πλήρη πρωτοβουλία στην κοπέλα και δέχονται νομοτελειακά όσα κάνει και όπως τα κάνει.Και ενώ ντυνόμουν για να φύγω,την άκουσα από το διπλανό δωμάτιο να βγάζει τα ίδια βογγητά ηδονής:ΑΥΤΟΜΑΤΕ ΠΙΛΟΤΕ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού