Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

...ήδη απο χθες το βράδυ στην βάρδια ένιωθα δυσφορία και αντιρροπιστικά μου ερχονταν στο μυαλό μου διαφορες φαντασιώσεις με γυμνές καμπυλότητες ...και σήμερα δεν μπορούσα να περιμένω μέχρι τα μεσάνυχτα για να μεταφερθώ σε κάποιο στρίπ και έτσι εκανα μια γρηγορη καταδρομική λιοσίων...
...ανιχνευσα Καμέλια , ένα κοντό χυμώδες δεκτικό ξανθό νεαρό ρωσίδι και έτσι πονταρα ένα μπλέ ...
στο δωμάτιο μέχρι να έρθει ,αγγιζα το πέος μου και προσπαθούσα να ανασύρω απο την μνήμη μου τα χθεσινά φαντασιακά ερεθίσματα που με είχαν καυλώσει ...μολις ηρθε η κοπέλα επιδωθηκα σε μια αργή αισθησιακή μαστολειχία σε συνδυασμό με απτική μαστική θωπευση μέχρι να ανοιξουν οι σφιγκτήρες των βολβοσηρρωγγωδών πεϊκών σωματίων και να ρεύσει μέσα τους ζεστό γάργαρο αίμα δημιουργώντας δειλά δειλά συνουσιοεπαρκή στύση ...
...την έβαλα να μου θηλάσει το πέος , και στην αρχή το έκανε άγαρμπα και με δόντι , ενω σιγα σιγά υπο την καθοδήγησή μου βελτιωνόταν και με έκανε να το απολαύσω ...το πεοεντέριό μου ατσαλώθηκε ...και η κοπέλα ανέβηκε πάνω μου το δεχτηκε βαθιά μέσα στον υγρό της κόλπο και άρχισε να πάλλεται γρήγορα και άγαρμπα ...πάλι την ηρέμησα και την έκανα να ιππεύει πιο αισθησιακά και ρομαντικά...μέχρι που έχυσα απο τις σπερμοκύστεις μου υγρό σπέρμα το οποιο συμπαρέσυρε απο το διαταραγμένο λιμβικό μου σύστημα το συνουσιοπιοειδές μίγμα χαριζοντάς μου μια χαζοχαρούμενη αποβλάκωση ...έκανα μπάνιο , καβάλησα το σιδερένιο μου βενζινοκίνητο κάρο και εξαφανίστηκα μέσα στο πύρινο πορνομεσήμερο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, acapoeira, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2018
Έτσι! Σε θαυμάζω!!!
05 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx μυστη μουΚαπέλο
08 Ιουνίου, 2018
Έχει σχέση με την... γνωστή Καμέλια από Φωκαίας? Δίνει και κώλο?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3