Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 240 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
με μεγαλο κεφι και ορεξη λογω καλων επαγγελματικων νεων κατηφοριζω στην φυλης απογευματακι χωρις πολυ κοσμο στο δρομο για τσαρκα , λογω παλαιοτερων εμπειριων πολυ θετικο για μενα για να μην ενοχλει η διευθυνση οσον αφορα τον χρονο.μετα απο λιγο ψαξιμο φτανω στον εν λογω οικο και περιμενα καρτερικα το κοριτσι αφου η διευθυνση μου χε απαγγελει το προγραμμα της κοπελας και αφου προηγουμενως μου χε πει οτι ειχε πελατη ,.....οταν βγηκε η κοπελα μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα απο το σωμα της περισσοτερο βεβαια η κωλαρα της και σε δευτερο βαθμο τα εσωρουχα της ,χωρις δευτερη σκεψη δινω το εικοσαρικο.μπαινοντας στο δωματιο η μονικα μου κανε ενα τσιμπουκι επαγγελματικο πραγματικα το χαρηκα ,οταν μου βαλε την καποτα ηθελε να την παρω στα τεσσερα εγω ομως ειχα αλλα σχεδια .....1 σταση αυτη απο πανω μου να λικνιζεται πολυ αισθησιακα και με φιλια στο μαγουλο και στον λαιμο 2 σταση εγω απο πανω να της τον καρφωνω με δυναμη ( το μουνακι της ηδη ειχε γινει μουσκεμα) 3 σταση στα τεσσερα με θεα την κωλαρα της ετσι εγινε η καταθεση .......... συνοπτικα ενα πολυ ωραιο απογευμα και απο τους δυο μας με παθος και ορεξη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
DONJUAN69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
347
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Kinkey

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2018
Συμφωνώ φίλε ότι το κορίτσι είναι πολύ ποιοτικό .. δεν θα ξεχάσω το πανέμορφο κωλι που είναι τέλειο σαν χειρολαβή στο πιςωκολλητό Κατσικογάμης
02 Ιουνίου, 2018
Για ποια Μονικα μιλάς ? Ξανθιά , κανονικό προγραμμα που δουλεύει μετα τα μεσάνυχτα στο 65 κατο? Αν ναι τότε η κριτική σου έχει κάποια σφάλματα ?
03 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλον μπερδευεις με αλλην μελαχρινη ειναι
03 Ιουνίου, 2018
Πριν από μερικούς μήνες στο Φυλής 65 ισόγειο είδα τα μεσάνυχτα κάποια ξανθιά Μόνικα την εμφάνιση της οποίας θα χαρακτήριζα ως απλώς καλή και να κινείται στο επίπεδο της μοντελοαλυσίδας. Δεν πέρασα μαζί της διότι μου φάνηκε κατά βάθος ψυχρή και υπερβολικά υπεροπτική για την εμφάνισή της!
C
Cavalaris
03 Ιουνίου, 2018
τελικα η κοπελα ειναι καλη η οχι δεν καταλαβα Χμμμ; απο την μια γραφεις θετικα και απο την αλλη εβαλες τριαρια
X
xenitemenipsixi
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5