Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή σχεδόν στοχευμένη καταδρομική στην Φυλής και συγκεκριμένα στη Νάνσυ.Γυρισα σε κάποια σπίτια δεν βρήκα κάτι το φοβερό που να μην έχω πάρει οπότε κατέληξα στο Διδύμου 7 που ήταν η μικρή.Κοσμος φουλ τα δύο δωμάτια του οίκου τίγκα και οι υποψήφιοι γαμιαδες περιμέναμε στο σαλόνι μέχρι να έρθει η σειρά μας.Η Νάνσυ που σαλοναρισε γυμνή είναι ένα Ρωσσιδακι γλύκισμα μετρίου αναστήματος με όμορφη φατσα, μαλλί κοτσίδα, βυζί φυσικό στητο και κωλι ποίημα.Προγραμμα απλό και 69.Εδωσα το μπλε και πέρασα στο ένα από τα δύο μικρά δωμάτια του οίκου αυτού.Μετα από λίγο ήρθε η μικρή μέσα και της άρχισα μπαλαμουτι στο όρθιο.Αυτη ανταποκρίθηκε γλυφωντας το στήθος μου κλπ.Στη συνέχεια πήγαμε στο κρεβάτι όπου μου έβαλε καποτα και κάναμε 69 να γευτώ το όμορφο μουνάκι της.Υστερα την έβαλα ιεραποστολικό και άρχισα το κάρφωμα ενώ παράλληλα της εγλυφα τα βυζάκια και το λαιμό ενώ η μικρή ανταπέδωσε με φιλάκια κλπ κραυγουλες.Οταν βαρέθηκα έτσι την εστησα στα τέσσερα να έχω θέα ο υπέροχο κωλι της.Αρχισα να γαμάω σε αυτη τη στάση βλέποντας το θέαμα από τον καθρέφτη.Το τέλος δεν ερχόταν λόγω χαμηλής αίσθησης ελέω κρέμας και ζέστης στο δωμάτιο έτσι βγήκα και άρχισα να τον παίζω χουφτωνοντας παράλληλα την μικρή έτσι κάποια στιγμή ήρθε το τέλος.Ηταν μια κατάθεση που ήθελα να κάνω με το συγκεκριμένο μωρό με καλή στα πλαίσια του safe προγράμματος απόδοσης... Αυτά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, AlberttheGreek, nobodyelsebutme και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2018
Πρωινές ώρες την συναντά κάνεις; Δουλεύει και αλλού;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1