Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σάββατο βράδυ στο Μετάξι για τσάρκα με Νασο και Επιρρεπή. Σχετικά μέτρια κίνηση και οι κοπέλες πάνω κάτω οι ίδιες. Αυτή που μου έκανε κλικ ήταν η Μαρία από μεγάλου αλεξανδρου 28 που δούλευε πριν λίγους μήνες στο ιασωνος 46.
-Παιδιά εγώ μπαίνω να την σκισω Ναι!
-Περίμενε δεν θες να πάμε λίγο πιο πάνω, λέει ο Νάσος Χμμμ;
-Ναι Ricardo, να δούμε τι παίζει και πιο πάνω, συμπλήρωσε ο Επιρρεπής.
-Οκ πάμε Χαμόγελο
Πήγανε στοχευμενα για να δούνε στο hostel μια τσατσα/πουτανα με μεγάλα βυζιά που δεν θυμάμαι το όνομά της Κεφάλι σε τοίχο!. Εκείνη την ημέρα έκανε την τσα2 γιατί είχε περίοδο. Fuckable bbw η τυπισσα ομιλητικη στο σαλόνι και με βάση τα λόγια των μυστων κάνει καλό κρεβάτι. Τεσπα, βγαίνουμε από εκεί και τους λεω ότι στο hostel έχω βάλει στο μάτι μία Μαρία ξανθιά μιλφ.
- Ναι πολύ τίμια και με καλές υπηρεσίες, για δες αν είναι πριν από το hostel, είπε ο Επιρρεπής.
-Επίσης γλυφει αρχιδια και κάνει βαθύ λαρυγγι Ναι!, αλλά πρόσεχε μην ξενερωσεις όταν δεις τι έχει πίσω στο κωλο τηςΓερο-μύστης, συμπλήρωσε ο Νάσος.
-Τι έχει Χμμμ;, μην με κρατάς σε αγωνία Θυμός
-Αιμοροειδες!!!
Πωωω, ξενερα Κεφάλι σε τοίχο!
-Εντάξει δεν είναι τίποτα απλά στο λέω για να ξέρεις.
Πηγαινω στο τσαρδι και ήταν εκεί.
Την είχα βάλει στο μάτι καιρό και κάτι τα καλά λόγια, κάτι τα συνεχόμενα δωμάτια με έκαναν να μπω.
Πληρώνω και την περιμένω.
Όταν μπήκε μέσα η αλήθεια είναι ότι έφαγα ξενερα γιατί μπήκα βαριεστημενα και το σώμα της ήταν πολύ χαλαρό (αλλά απαλό) και ο κωλος φουλ στην κυτταρίτιδα Κεφάλι σε τοίχο!. Λέω ότι θα με αποζημιωσει με τις υπηρεσίες.
Στην αρχή υπήρξαν προκατ στα όρθια με εμένα να παίζω με τα 2.5 αρια βυζιά της και αυτή να μου τραβάει μαλακια. Στην συνέχεια έκατσε για ισπανικό με εμένα όρθιο. Γενικά κάνει προκατ αλλά τελείως μηχανικά, δεν έχει συναίσθημα αλλά δεν με πειράζει, το λέω για κάποιον από εσάς που το θέλει.
-Θες 69; μου είπε.
-Αμε.
Τι το θελα Κεφάλι σε τοίχο!
Με το που κατεβάζει το εσώρουχο βλέπω ένα μουνι μέχρι το πάτωμα (ξενερα νο 1) και ένα μεγάλο σπυρι στο κωλο της (ξενερα νο 2), επίσης μυριζε κρέμα το μουνί και αρκεστηκα στα κωλοχαστουκα. Το τσιμπούκι της ξεκίνησε με γλυψιμο αρχιδιων Ναι! μέχρι να έχω κάποια στυση (κατοσταρα δεν είχα καθόλου λόγω των προηγούμενων) και μετά καποτα και πιπα. Στην πιπα πάει βαθιά και αφήνει moutyfucking Ναι!Καπέλο
Επόμενη στάση ιεραποστολικό με 60 άρα στυση να γαμαω χωρίς να είναι κάτι φοβερό. Η εικόνα του κωλου της με είχε ξενερώσει και δεν μπορούσα να συγκεντρωθω Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός. Μετά από λίγο μου έπεσε ΝτροπήΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!.
-Πωω σου έπεσε, είπε βαριεστημενα.
-Ναι είμαι από δουλειά Μαλακία. Τι να έλεγα...
Έβγαλε καποτα και το έβαλε στα βυζιά της όπου το σαλιωνε Καπέλο. Μπορώ να πω ότι για βαριεστημενη η κουρασμένη από τα τόσα χρόνια προσπαθεί να μην φύγεις αχυστος Καπέλο.
Με τα πολλά ήρθε η στυση, έβαλε άλλη καποτα και ξανά ιεραποστολικό μέχρι να μου ξαναπεσειΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-Τι έγινε πάλι; Χμμμ;
-Συγνώμη εγώ φταίω ΝτροπήΛύπη όχι εσύ Money Mouth...
Τότε γκαριξε η τσα2 "ΕΛΑ ΑΓΆΠΗ" και αυτή απάντησε σε λίγο.
Τα ξαναεβαλε στα βυζιά της και με φραπεδια και λίγα ψεύτικα βογγητα έχυσα Καπέλο.
Φεύγοντας μου είπε ότι αν είμαι κουρασμένος να μην έρχομαι στα μπουρδελα γιατί κουραζομε τόσο εγώ όσο και οι κοπέλες Γερο-μύστης.
Φεύγοντας με περίμενε στο σαλόνι ο Νάσος (ο Επιρρεπής είχε ήδη φύγει) και με ρώτησε πως ήταν μέσα. Του είπα ότι σε μεγάλο βαθμό ήταν αυτά που μου είχαν πει αλλά το πίσω σύστημα με ξενέρωσε άπειρα.
-Εγώ στα είπα τι παίζει με αυτήν Γερο-μύστης
-Ναι αλλά άλλο να μου το λες και άλλο να το βλέπω live Money Mouth.
-Δεν πειράζει, έτσι είναι η ζωή στο Μετάξι Γερο-μύστης... Έτσι θα γίνεις κάποια μέρα σκληροπυρηνικος χυστης Γερο-μύστηςΚαπέλο
-Σαν εσένα!!! Προσκύνημα
- Πολλά ζητάς... , αλλά αφού εχυσες με αυτές τις αντιξοες συνθήκες είσαι σε καλό δρόμο Γερο-μύστης
Με αυτά τα λόγια του Νασου επανήλθε το χαμόγελο στα χείλη μου Μεγάλο χαμόγελο, γιατί μου έδωσε κίνητρο ότι στο μέλλον θα μπορώ να γαμαω στο Μετάξι με πακια ναρκωμανεις και γαμημενες τσατσαδες να γκαριζουν δίχως να με νοιάζει κάτι ΚαπέλοΝαι! Αυτά είναι κίνητρα...
Με λίγα λόγια η Μαρία είναι μία ξανθιά σπασμένη μιλφ άνω των 45 με καλές υπηρεσίες για Μετάξι, χωρίς να βιάζεται, δίχως να βάζει συναίσθημα στο σεξ , αλλά και με μερικά θέματα που προανέφερα.
Το δωμάτιο για μένα πολύ μέτριο, βρώμικο και με ανοιγμενες καποτες στο κρεβάτι Θυμός
Η τσα2 απλά βγάζει φράγκα λόγω της Μαρίας και απλά κάθεται και γκαριζει σε πελάτες για να τελειώνουν Θυμός. Ευτυχώς είναι τίμια και την γράφει Καπέλο.
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Andrew256, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Eτσι σμιλευονται οι σκληροπυρηνικοι χυστεςΝαι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
θα παει μπροστα αυτο το παιδιΝαι!
20 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Καπέλο σημαίνει πολλά για μένα Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2