Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού είχα πάρει την "Βασίλισσα της φυλής" είπα να πάρω και την "Βασίλισσα της πίπας"
Η Σόνια είναι μία 50 + μιλφ, ψηλή με βυζάρες χαλαρό στα όρια του αποδεκτου σώμα και ωραίο πρόσωπο με σημάδι από ραματα πάνω από το αριστερό μάτι της. Η ομιλία της είναι γλυκιά και σε προδιαθέτει για κάτι καλό. Η τσα2 εμφανίστηκε μόνο για να πάρει τα λεφτά μιας και με πρόλαβε η Σονια.
Είσοδος της κοπέλας ξωβυζη, όπου ξαπλωνει πάνω μου και βάζει το πουτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και παίζει με το στήθος μου. Εγώ έχοντας ακούσει ότι είναι περίεργη της χαιδευω απαλά τα χέρια και οπουδήποτε αλλού μπορώ μιας και με έχει πλακώσει,όχι ότι δεν μου άρεσε Κουλ.
Στα προκατ είναι απίθανη, ήρεμη και καθόλου βιαστικη σου δημιουργεί στυση και περιμένεις την πιπα της να σε απογειωσει Ναι!. Της είπα να μου πάρει πιπα, σηκώνεται το σκαναρει λίγο και αρχίζει κατευθείαν να γλυφει αρχιδια. Με εξέπληξε ευχάριστα μπορώ να πω, παίζει καλή μπάλα με τα μπαλάκια Money Mouth. Κάποια στιγμή σταματά και αρχίζει πιπα που σε όλη την διάρκεια δεν έβαλε χέρι, τσάμπα όμως μιας από δω και πέρα αρχίζουν τα αρνητικά.
Η πίπα της είχε βάθος 4-5 εκατοστά, στην συνέχεια πήγαινε στην κορυφή όπου χτυπαγε 5-6 φορές την γλώσσα της στο καυλι μου, κοιταζε δεξιά-αριστερά λες και μας παρακολουθούν Money Mouth και ξανά το ίδιο σε όλη τη διάρκεια του "βασιλικού τσιμπουκιου" της με highlight την υπερβολική χρήση δοντιου Θυμός.
ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ;;; Θυμός βασιλικό τσιμπούκι από τα lidl. ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Money Mouth
Σε αυτούς που γράφουν ύμνους, ρε μαλάκες γιατί το χαρακτηριζετε έτσι όταν δεν έχει βαθύ λαρυγγι, είναι φουλ στο δόντι και δεν παίζουν πουτσοσκαμπιλα Χμμμ;; Μάλλον παρακατιανο τσιμπούκι πρέπει να λέγεται. Η στυση μου έφευγε και της είπα να την γαμησω ιεραποστολικα.
Και εκεί χάλια, ένα ξεχαρβαλομενο μουνι με μπόλικη κρέμα Κεφάλι σε τοίχο!. Δεν είχε καλή αίσθηση, η Σονια ήταν απάτης και επερνε εκφράσεις πόνου. Όταν έδινα πόνο έλεγε μηχανικά "ναι καυλιαρη" και κοιταζε τον τοίχο. Ξενερωνα και άλλο και ζήτησα κωλο.
-Ναι αλλά χαλαρά γιατί είναι μεγάλη.
-Τι; Θυμός
-Είναι μεγάλη το ξέρω και το ξέρεις. Είμαι επαγγελματίας εγώ, έχω δει πολλές κι ξέρω.
Τα αρχιδια μου τα δυο ξέρεις Θυμός, έπρεπε να της πω και να φύγω αλλά ήθελα να το παλεψω.
Και εκεί χάλια, πήγαινα πολύ σιγά λες και ξεπαρθενιαζα κάποια και όταν έμπαινα όλος μέσα σηκωνοταν κι μου έλεγε "ήρεμα" Θυμός. Σε αυτή την στάση παρατήρησα αραιωση στα μαλλιά της και κατάλαβα το λόγω που δεν θέλει να της τα ακουμπαμε και το σέβομαι. Μετά από 2 λεπτά της είπα να την πάρω από μουνι στα 4,για να μην πονάει και για να τελειώσω.
-Θες να σου κάνω πιπα;
Όχι, δεν θέλω την άθλια πιπα σου για να μου πέσει, απλά να τιμησεις το 20ρικο και να γαμηθεις επιτέλους Θυμός. Ούτε αυτό της είπα αν και ήμουν έτοιμος.
-Είπα στα 4.
-Οκ, αλλά σιγά.
Ναι γιατί μέχρι τώρα σε πήγαινα γαμιωντας...
Και εκεί έκλεψε!!!, αφου όταν έδινα πόνο πήγαινε μπροστά για να μην υπάρχει πλήρης διυσδηση Θυμός και εγώ την έπιανα από τα καπουλια για να μην μου φύγει!!! Ο μόνος λόγος που είχα στυση ήταν λόγω σώματος αν και δεν πολυακουμπουσα μιας και είναι περίεργη.
Κάποια στιγμή με άφησε λίγο να πιστωνιασω και μου ερχόταν να χυσω.
-Να χυσω πάνω στην κωλαρα σου;
-Ναι..., γυρνάει μου βγάζει την καποτα και βάζει τα βυζιά τηςΚεφάλι σε τοίχο!.
-Τι κάνεις Θυμός;
-Χυσε εδώ.
Ρε πουστι μου ποιος με καταργείται σήμερα Κεφάλι σε τοίχο!!!!
Δεν μου ερχόταν να χυσω και της λέω να πάρει πιπα. Εκεί πιάνω τον ώμο της και κάνω moutyfucking Ναι!, όπου κατεθεσα Καπέλο.
Στην συνέχεια αμιλητη ξεπλυνε το στόμα της και έφυγε.
Εγώ πριν φύγω πήρα και μια καποτα Ναι!
Στη ζωή μου ακολουθώ το ρητό που λέει "όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι"Γερο-μύστης, αλλά εδώ η μία χουφτα μου έφτανε.ΘυμόςMoney Mouth
Πολύ κατώτερη των προσδοκιών. Να δεχτώ ότι είναι περίεργη και δεν θέλει να την ακουμπας, να δεχτώ ότι και λόγω ηλικίας δεν θα αντέχει σκληρό γαμηση, αλλά τέτοια άθλια πίπα από μία τόσο πολυδιαφημισμενη δεν το δέχομαι. Οκ, πες ότι την έχω μεγάλη, 4-5 πόντους βάθος πίπας δεν είναι πίπα είναι αεροπιπα και τέτοιο κλεψιμο στο γαμηση λες και είναι παρθένα είναι μη επιτρεπτό. Δεν κλαίω τα λεφτά μου, δεν είναι φόλα αλλά δεν είναι και τόσο καλή όσο την προμοταρετε. Το να σου κάνει μία γυναίκα πιπα και εσύ να είσαι αγαλματακια ακουνητα αγελαστα όπως λέτε μερικοί συναγωνιστες δεν αξίζει τόσους ύμνους.
Εχει πολύ καλό σώμα, είναι ήρεμη και η απαλή της φωνή σε χαλαρώνει κάνει προκατ και καλό γλυψιμο μπαλων, ΑΛΛΆ ΜΈΧΡΙ ΕΚΕΊ. Σε όλα τα άλλα μέτρια.
Η τσα2 δεν ακούστηκε αν και γενικά ούτε η Σονια βιάζεται παρόλο που χτυπαγε το κουδούνι.
Το δωμάτιο τίμιο.
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2018
Ἄν ρωτήσεις, θὰ μάθεις ὅτι ἡ συγκεκριμένη δὲν θέλει νὰ τὴν πιάνουν ἀπὸ τὸ κεφάλι ἤ νὰ τὶς ἀκουμποῦν τὰ μαλλιά..Money Mouth Ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα..
Ὄπως φαἰνεται, εἶναι κυκλοθυμική καὶ δὲν σὲ συμπάθησε. Τὶς ἐπαινετικὲς κριτικὲς δὲν τὶς λογαριάζω. Λόγω πρωκτικοῦ καὶ CIM, προφανῶς, θεωρεῖται ὡς "top" ἐπιλογή.
16 Μαΐου, 2018
Αν είσαι πάνω από 30 ετών και δεν μικροδείχνεις η Σόνια θα σου την σπάει για να μην ξαναπάς!
C
Cavalaris
16 Μαΐου, 2018
Η βαθμολογία στο σχέση απόδοση/τιμής είναι 6 και όχι;10
16 Μαΐου, 2018
την ειχα παρει 3 φορες οταν δουλευε στα Βεργας
πιπα μετρια,ολιγολεπτη κ τυπικη κ επισης με πολυ δοντι
μουνι πηγαδα...την ειχα πατησει τοτε κ γω με τους διθυραμβους κ ελεγα να δωσω ευκαιριες...αρχιδια.
μονο τα βυζια της αξιζουν/
16 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε ήξερα ότι έχει θέμα και δεν έκανα κίνηση. Στην αρχή με τα προκατ ήταν τέλεια, από την πιπα και μετά όλα άλλαξαν.
16 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αλλά είμαι 23... Money Mouth
16 Μαΐου, 2018
Αγγαρεία κάνει κ αυτη εχει χρόνια στην δουλειά..
Θα θέλει να μαζέψει κανά ένσημο κ να φύγει.
Το εχω αναφέρει ξανά αλλά υπαρχει μεγάλη διάφορα
να πας με καποια που κάνει αγγαρεία κ με μια πραγματικη καβλωμενη γυναίκα..
Στη δεύτερη κατηγορία ανήκε η σασα η Αλεξάνδρα απο ρεμουνδου 21 Οχι 100% ενα 60 αλλά επαιρνες μια γευςη αλλά εξαφανίστηκε κ αυτη..
16 Μαΐου, 2018
Εμείς τα είχαμε πει και σε πμ αλλά δεν πειράζει,εμπειρία.Γερο-μύστης
Γράψ'την στο ...παλμαρέ σου και προχώρα χαχαχα!!!
16 Μαΐου, 2018
« ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ;;; Θυμός βασιλικό τσιμπούκι από τα lidl»
Χα,χα! Καλό!
Φίλε,με όλα αυτά που σου έκανε,αποδείχθηκε φόλα.
Μ
Μααλάκας
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9