Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη 10/10/07 στις 20.00. Γεμάτο το σπιτάκι αλλά με το βγήκε η αννούλα φύγαν όλοι και έμεινε μόνο ένας άλλος και εγώ. Μπαίνω λοιπόν να δοκιμάσω και εγώ την Αννούλα. Ετοιμάζομαι και την περιμένω. Μετά από λίγο μπαίνει φουριόζα στο δωμάτιο, βγάζει κιλοτάκι, κατεβάζει σουτιέν (πολύ μέτριο στήθος), μου σκάει κάτι φιλάκια στο πρόσωπο, στο στήθος καθώς έτριβε και τα βυζάκια της πάνω μου, αρκετά καυλωτικό. Γλύφει τα αρχίδια (καμία σχέση με την θεά από πάνω...) και μετά τον παίρνει στο στόμα της. Μέτρια πίπα, τον επαίζε ταυτόχρονα, τον έγδερνε λίγο με τα δόντια και παρά τις προτάσεις μου να τον πάρει όλο μέσα τίποτα.. τι deepthroat λετε βρε? μετά ανεβαίνει πάνω και έχει στην αρχή τα δάκτυλα στον πούτσο μου, το γνωστό κόλπο για να χύνεις γρήγορα. έλα μου λέει από πίσω, στήνεται στα τέσσερα και μετά ξαπλώνει στο κρεβάτι.... μεγάλη πουτανιά... κλειστά πόδια, έσφιγγε και τα κωλομέρια της, ούτε μέσα μπορούσα να μπω όλος, ούτε να πάω πολύ γρήγορα ενώ ταυτόχρονα μου τον έσφιγγε πολύ και μετά από λίγο τελείωσα. σε όλη την διάρκεια έλεγε "έλα, έλα" αλλά καταλάβαινες ότι ήταν εντελώς ψεύτικο ενώ υπάρχει μια γενικότερη βιασύνη....

γενικά παρά ότι ακούγομαι πολύ αρνητικός ίσως, δεν ήταν άσχημα αλλά εγώ δεν ξαναπάω όταν από πάνω ακριβώς υπάρχει μιλένα...

ο τύπος που περίμενε μαζί μου μου φάνηκε λίγο βαλτός γιατί όλο έλεγε καλά λόγια για την άννα και γιατί περίμενε πολύ ώρα χωρίς να φαίνεται να έχει πολύ κόσμο.

ακόμα ήρθε ένα τύπος και έφερε στην τσατσά αποσπάσματα από το site, οπότε παίζει πολύ να κυκλοφορούν βαλτοί για την αννούλα εδώ μέσα. μετά βγήκε η τσατσά και μας έλεγε ενθουσιασμένη τι λέγετεαι στο site για την άννα και το μπουρδέλο της.

συμπέρασμα δεν κλαις τα λεφτά σου, σε κάποιους μπορεί να αρέσει πολύ σε άλλους όχι. αν λείπει η μιλένα δοκιμάστε την....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2007
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
134
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού