Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Αγαπημενος προορισμος ο πεζοδρομος της Διδυμου και περασμα με την Ολγα. Η Ολγα ειναι μια σχετικη ψηλη, ανοιχτοχρωμη ξανθια κοπελα με μονοκοματο σωμα, ωραιο στηθος αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο σχετικα με το σωμα της, πιασιματα εως χοντρουλα ομως και ωραιο προσωπο. Στο σαλονι ηταν ευδιαθετη αλλα χαζοχαρουμενη και ενω το εχω ως αρχη να αποφευγω οταν βλεπω κατι τετοιο, εντουτοις περασα. Συντομα ηρθε και η Ολγα και τα ασχημα αρχισαν απο την αρχη. Εως μηδενικη συμμετοχη σε αγκαλιτσες, προκαταρκτικα. Της αρεσει να κανει υποδειξεις. Δηλαδη μου ειπε να ξαπλωσω να μου παρει πιπα ενω εγω ηθελα να ειμαι ορθιος. Στη διαρκεια της οποιας της επιανα το κεφαλι και μου ειπε Ειναι αναγκη να κανεις κατι τετοιο; Σε αυστηρο τονο. Το σταματησα αμεσως. Στταση μια, η Ολγα ξαπλωμενη κι εγω απο πανω αλλα με ελαχιστη συμμετοχη απο μερους της. Καποια σημαδια εδειξε επειδη αργησα λιγο να τελειωσω κι αυτο ηταν ολο. Εδειξε φανερα οτι επροκειτο για διαδικαστικη υποθεση. Με τις ανατολικες και κυριως μιλφ εχω πολυ καλη χημεια σχεδον σε συντριπτικα ποσοστα. Μου λενε οτι εχω ωραιο σωμα, καθαρος, φερομαι ωραια, περναω καλα οπως κι εκεινες που το δειχνουν με τη συμπεριφορα τους προσφεροντας απλοχερα ζεστασια, αισθησιασμο, θυληκοτητα. Με την Ολγα τιποτα απο τα παραπανω δεν υπηρξε. Τιποτα απολυτως. Οποτε δε θα ξαναπηγαινα ουτε και θα την προτεινα σε καποιον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.790
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, sexaddict7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2018
τα ιδια και σε μενα φιλε .Αγγαρια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1