Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
προσπαθώ να ανασσύρω απο την μνήμη μου τα γεγονότα για μια πουρολογνική μου επαφή...θυμάμαι ήμουνα μετά απο πολύωρη υπηρεσία και το βράδυ τις λιγοστές ώρες που κοιμήθηκα είχα παράξενες ονειρώξεις ...και έτσι την επομενη μέρα κατέβηκα βικτώρια ερέθισμένος να βρώ κάτι να αδειάσω τις ορμές μου...πραγματικά μου ήταν αδειάφορο το που θα άδειαζα απλά ήθελα κάτι δεκτικό που απλά να μου δημιουργήσει μια στοιχειώδη στύση...
...είδα στο σαλόνι κάτι ώριμο , με τα 2,5 μαστάρια έξω και η τσατσά την διαφήμισε ώς 45άρα πρώτη φορά στο επάγγέλμα ...παπάρια ...ήταν πάνω απο 70 χρονών μπαρουτοκαπνισμένη στις πορνοκλίνες ...δεν ξέρω γιατί , αλλά πονταρα ένα μπλέ χαρτάκι και περίμενα στην κλίνη με το μποξεράκι ...με το που μπήκε μέσα άρχισα μια μαστολειχία στους μικρούς μαστούς της , ενώ αναδυόταν τσιγαρίλα και διαπίστωσα ότι είχε μικρά πλαστικά επιθέματα πραγμα που αλλοίωνε την φυσική ελαστικότητα των μαστών στην οποία αρέσκομαι ...τέλοσπάντων ψηλαφόυσα το αιδοίο της το οποίο την μες την τρίχα κλείνοντας τα μάτια γιατί έριξα μια κλεφτή ματιά στο πρόσωπό της και διαπίστωσα την τεχνητή οδοντοστοιχία και έτσι φαντασιωνόμουν σκηνές απο το xhamster αντι να την κοιταω...εκείνη μου έλειχε την πρωκτική οπή και το πεοντέριο μου , μέχρι που δημιουργήθηκε μια υποτυπώδης στύση ...στη συνέχεια ανέβηκε απο πάνω μου και άκουγα το τρίξιμο απο την μασέλα καθώς τριβόταν το πέος μου πάνω στην ξηραμένη και άνυδρη κοιλότητα του κολπου της ...έχυσα το υγρό και κατευνάστηκε λίγο η ένταση μου , πραγματικά ακόμα και τώρα που γράφω την κριτική διαπιστώνω ότι όταν το λιμβικό σύστημα αναλαμβάνει τα ηνία είναι πολύ δύσκολο να εξηγήσεις με την λογική τις επιλογές του ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόφη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, P_G88, sexaddict7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Μια χαρά τα πήγες συνοδοιπόρε !!! Όλοι έχουμε μετανοιώσει για κάποιες επιλογές μας αλλά αφού εκτονώθηκες αυτό μετράει....
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου Καπέλο
20 Απριλίου, 2018
Μα τι λέτε αγαπητέ rigormortis ! Μια χαρά τα πήγατε . Τι να πούμε κι εμείς που τα κυνηγουσαμε κάποτε αυτά επί δραχμών .
Υπήρχαν ψυχιατρικά περιστατικά σε οίκους , π.χ την (τότε το '91) υπέρβαρη Μαρία στο ετοιμόρροπο σπιτάκι στην οδό Σάμου (πίσω από την σημερινή τροχαία Αθηνών) που την εκλιπαρουσα για 69 ενώ ήξερα ότι παίρνει ψυχοφαρμακα και την συναντούσα στο ΙΚΑ Καλλιθέας .
Η την άλλη υπεργιαγια στο Φυλής κ Φυλής το δεύτερο στην σειρά (το μακρινό 89) που ήταν .... 60++ έναντι 500 δρχ για ακα και κρεμπιε
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύριε Πρύτανη είστε μια κινητή εγκυκλοπαίδεια του πορνισμού με αβυσσαλαία πορνοπάθη και βαθιά πορνική γνωση ...τα σέβη μου Καπέλο
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...κύριε Πρύτανη υποκλίνομαι στο βάθος του πάθους σας και των πορνικών γνώσεων σας ...ειστε δυνατός μύστης του πορνισμου Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5