Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτα πρώτα η ημερομηνία είναι λίγο ενδεικτική λόγω του ότι δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά δεν τρέχει τίποτα.Όσον αφορά τις βαθμολογίες δεν αφήνει το σύστημα για παραπάνω αλλιώς θα είχε σε όλα 10.Δεν θα γράψω πολλά γιατί το συγκεκριμένο σπίτι. Το έχω επισκεφθεί πάρα πολλές φορές και είναι από τα αγαπημένα μου.Πάντα περνάω ωραία και δεν κλαίω τα λεφτά μου.Οι μεγάλες μου αδυναμίες είναι η Βίκη ΈρωταςΈρωταςΈρωτας και η Μαριάννα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας.Ειδικά η Βίκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα είναι το κόλλημά μου.Δεν θα γράψω με λεπτομέρειες πως πέρασα με τη Βίκη ΈρωταςΈρωταςΈρωτας γιατί είναι περιττό.Ότι και να γράψω είναι λίγο.Απλά απίστευτη σε όλα της.Κάθε φορά που πάω μαζί της είναι και καλύτερη.Τέλεια στην συμπεριφορά της τέλεια στην συμμετοχή της τέλεια σε όλα της.Τελεία και παύλα Βικάρα είσαι καύλα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Οπότε όπως καταλαβαίνετε το συγκεκριμένο σπίτι εγώ προσωπικά το συστήνω ανεπιφύλακτα και με κλειστά τα μάτια.Είναι σίγουρο ότι δεν θα κλάψετε τα λεφτά σας και θα έχετε μία πολύ ωραία εμπειρία.Βικη και Μαριάννα το καλύτερο δίδυμο της πόλης με ένα μικρό προβάδισμα στο Βικάκη λόγω ιδιαίτερης αδυναμίας που της έχω.Να είστε καλά και να συνεχίσετε έτσι κούκλες.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Ελπίζω αυτή τη φορά να δημοσιευτεί η κριτική γιατί έχω γράψει κι άλλες και δεν έχει δημοσιευτεί καμία έως τώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
megasnik
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
801
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik39, TRAVALIAROS, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2018
Μόνο Μαριάνα κ Βίκυ γιατι η barby;
14 Απριλίου, 2018
Αν θες πες μας πώς είναι οι πατούσες της?Η κωλοτρυπίδα της στενή ή χαλαρή?
16 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάρα πολύ καλή και η Μπάρμπι αλλά έχω ιδιαίτερη προτίμηση στη Βίκη και στη Μαριάννα.
08 Αυγούστου, 2019
Η Βίκυ είναι αδυναμία πολλών. Είναι πολύ καλή σε αυτά που κάνει,είναι κόλλημα τρελό και όντως το μόνο σίγουρο είναι οτι με όποια και να πας δεν θα κλαίς τα λεφτά σου
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4