Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγα λόγια για την υπέροχη Ανίτα. Οι κριτικές που διάβασα με έσπρωξαν στον όροφο της Λεωνιδίου 28 γύρω στις 13:30 το μεσημέρι. Ένας χώρος πεντακάθαρος για τα δεδομένα της περιοχής στον οπαίο με υποδέθηκε η τσάτσα. Μου παρουσίασε την Ανίτα. Μια όμορφη γυναίκα με μακρύ ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοτσίδα-πλεξούδα σαν πασχαλινό τοσυρεκι..χαχα. Πέρασα στο δωμάτιο και αφού περίμενα να τελειώσει με 2 άλλους πελάτες ήρθε χαμογελαστή και ευγενέστατη. Τι να πει κανείς γι αυτή την γυναίκα. Σε όλα της παίρνει άριστα. Πεντακάθαρη, με ωραίο φυσικό στήθος 2+ κανονικό κορμί και διάθεση να περάσεις καλά μαζί της. Ξεκίνημα με φιλάκια στις βυζάρες της, και αυτή ξεκίνησε γλύφοντας και χαϊδεύοντας τα αρχιδια. Στην συνεχεία με ρώτησε αν θέλω ακα η όχι και φυσικά με μια τέτοια γυναίκα προτίμησα ακα. Εξαιρετική πίπα με βάθος και περιποίηση στον κορμό. Πέρασμα προφυλακτικού και από πάνω, με καλό ρυθμό, χωρίς να κλέβει και εγώ να χουφτώνω τις βυζαρες. Το τελείωμα ήρθε στα τέσσερα με στράγγισμα μέσα της χωρίς ίχνος βιασύνης. Μου πρόσφερε μαντηλάκι να σκουπιστώ τα είπαμε λίγο φιληθήκαμε στα μάγουλα και συνέχισε για τον επόμενο πελάτη. Συνοψίζοντας η Ανίτα είναι μια εξαιρετική περίπτωση για όποιον θέλει να περάσει καλά χωρίς περίεργα γούστα. Αν είσαι καθαρός και φυσιολογικός θα κάνει ότι είναι δυνατόν να το ευχαριστηθείς. Σπάνια γράφω κριτικές αλλά αυτή την φορά ένιωσα την υποχρέωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mela33, Επιρρεπής, obi1 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2018
Η Αννίτα εχει "εξασφαλίσει" το "μετά" απο τον μάταιο οπως λένε , τουτο κοσμο .
Ειναι μια Λα'ί'δα κατ' εμε του Μεταξουργείου . Τιμή μας που μας ανέχεται και εμάς αλλά και την ματαιότητά μας .

Προσκύνημα
28 Μαρτίου, 2018
ποτε ηταν η επισκεψη σου φιλε μου?
επεστρεψε?
28 Μαρτίου, 2018
Έχει επιστρέψει από εχτες στο γνωστό της στέκι...
28 Μαρτίου, 2018
Ηταν χθες τριτη (27/3) μεσημερακι γυρω στις 13.30.
Παρατηρησα φευγοντας οτι ειχε κλεισει τα φωτα εξω και στην σκαλα.
Μαλλον μεχρι τις 2 δουλευει και κλεινει οποτε τελιωσουν τα δωματια που εχειηδη μεσα
εκτος και αν ετυχε την συγκεκριμενη μερα.
29 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ ορθά εμίλησες. Καπέλο Τα σέβη μου Πρύτανη
30 Μαρτίου, 2018
Η Αννίτα πρέπει να το πάει στα 15 ευρώ. Πιέζεται πολύ από την πολυκοσμία.
PV
Peter Van Norden
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6