Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την πάτησα σήμερα καθώς έψαχνα να ξεκαυλώσω σε κανένα φτηνό κολαράκι και την πάτησα με την Μαρία την γύφτισα.Τέλος πάντων την παρουσίασε ο τσάτσος φουλ πρόγραμμα βγήκε και το γυφτάκι το ειδα και λεω καλή περίπτωση θα ειναι να το ξεκωλιάσω μιας που δεν είχε και κινηση οπότε πλήρωσα 10 ευρώ και πέρασα.Ξεντήθυκα λοιπόν μπαινεί μέσα η πουτάνα φόραγε ενα φορεματάκι και το σήκωσε μονο,πήγα να της το βγάλω όλο αλλά δεν ήθελε το μαλακισμένο προσπάθησα με το ζορι και με έβριζε στα γύφτικα η παλιοπουτάνα,εκεί εκανα μαλακια που δεν ζητησα τα λεφτα να φυγω ,ύστερα μου εβαλε την καπότα και στηθηκε στα τεσερα χωρίς πιπα,πιασιματα δεν αφηνε και καθε φορα τα απέφευγε,με τα πολλα ειχα καυλες όμως και μπαινω απο μουνι και αρχίζω σφυροκόπημα ,ξεγλίστρισε η καριόλα και μου λεει πιο σιγα ρε αμα εχεις νευρα δε σου φταιω εγω δεν είμαι ζώω,της απαντάω εγω σε πλήρωσα για να σε γαμήσω και όχι να σε χαιδεύω και αν δε θες φέρε μου τα λεφτά να φύγω,φυσικά μου αρχησε τις μαλακίες τώρα εχείς ξεκινήσει να γαμάς κτλ.τελος πάντων λέω έλα να τελιώσω τότε,την ξαναφέρνω κοντά και μπαίνω στον κολο της για λιγο ξαναγλυστράει η πουτάνα και μου στήθηκε από κάτω ,εκεί τελείωσα και εβγαλα την καπότα και την πέταξα στον τοιχο ,στα μολυτρα της ήθελα αλλά τελος παντων της εριξα και κάτι βρισίδια φεύγοντας και αυτό ήταν όλο ,ελπίζω να μην περάσει κανένας άλλος και χάσει τα λεφτά του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sapakias, professorx, skalks και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
καποιος θα περασει και θα χασει αυτη τη μαγκια τηςΜατάκιΝαι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1