Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
"Μονῆς Προδρόμου ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ παρουσία, νεαρωτάτη (20 - 21) ὑψηλοτάτη Ρουμανὶς καὶ - κατὰ δοκιμάσαντα συνοδεύοντα συνάδελφον - ἀρκετὰ καλὴ ἐν τῳ δωματίῳ λαμβανομένης ὑπ' ὄψιν τῆς βραχείας προϋπηρεσίας της."

Αυτη Την Ενημερωση Ειδα Στο Φορουμ & Μιας & Ειχα Καιρο Να Καταθεσω (Λογω Ασθενειας)Ειπα Να Πεταχτω Να Δω Τι Παιζει !!!

Λοιπον Με Λιγα Λογια...

Η Κοπελα Ειναι Μικρη 19-23 Χρονων...Μελαχροινη Με Μαλια Σχετικα Κοντα Μεχρι Τον Ωμο, Ενα Χαμογελαστο Γλυκο Προσωπακι,Βυζακι Οχι Πολυ Μικρο Αλλα Στητο & Σκληραινουν Πολυ Οι Ρωγες Τις Αμα Παιξεις Μαζι Τους...Ενα Κωλαρακι Μπιμπελο & Να Ξερετε Οτι Οταν Καποιοι Συναδελφοι Αναφερουν 0 Λιπαρα Σιγουρα Εννοουν Μια Κοπελα Σαν Αυτη.

Στο Δωματιο Τωρα...

Φενετε Εκ Πρωτης Οτι Της Λειπει Η Μεγαλη Πειρα Αλλα & Μονο Του Οτι Σου Μιλαει & Κατα Την Ωρα Της Πραξης Αλλα & Σου Χαμογελαει & Γενικα Βγαζει Την Καλυτερη Διαθεση Της...Αυτο Τα Καλυπτει Ολα ! Εν Προκειμενω...

Αρχισε Με Ενα Γλυκο Τσιμπουκακι Ενω Εγω Επαιζα Με Το Μουνακι Της (Πολυ Δεκτικη)...Αμεσως Μετα Μου Στηθηκε & Αρχισα Να Την Γλυφω & Εγω...& Ακολουθησε Ιεραποστολικη Σταση Με Φιλακια, Χαδακια Τριψιμο Στις Ρωγες...(& Εμενα Να Προσπαθω Να Κρατηθω Οσο Μπορω Περισσοτερο). Βεβαια Απειρο Απειρο Το Αλινακι Αλλα Με Καταλαβε...& Μου Ειπε Αν Θελω Να Το Κανουμε Στα 4 Οπερ & Εγενετο ! Ε Μετα Απο Ελαχιστο Χρονικο Διαστημα Επηλθε & Η Καταθεσις...Με Εκεινη Να Με Ρωταει Αν Ειμαι Ευχαριστημενος & Εγω Να Της Απανταω Οτι Εισαι Ενα Διαβολακι Απο Τη Ρουμανια !!!

& Λιγα Λογια Για Τα Υπολοιπα...

Ο Χωρος Αν & Εξωτερικα Σου Φαινετε Καπως...Εσωτερικα Ειναι Απο Τα Καθαροτερα Μαγαζια που Εχω Επισκεφτει ! Στα Συν & Η Συμπεριφορα Του Τσατσου (Διοτι Ενω Εγω Ημουν Μεσα Στο Δωματιο Με Την Κοπελα Καποιος Ειχε Μπει Χωρις Να Τον Παρει Κανεις Χαμπαρι, Προσπαθησε Να Μας Κανει Ματι...& Ο Τσατσος Τον Πεταξε Εξω Με Τις Κλωτσιες !!)

Κλεινω Λεγοντας Πως Ακομα Εχω Την Μυρωδια Του Μωρου Εκ Ρουμανιας Επανω Μου...Πραγμα Που Με Κανει Να Σκεφτομαι Οτι Η Επομενη Επισκεψη Μου Ειναι Πολυ Κοντα !!! (Αυριο Το Πρωι!!!!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Screamer
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού