Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 27 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η πόρτα έγραφε ΑΝΝΑ .

Από εμφάνιση είναι κανονική στο ύψος , ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ με μέτριο προσωπάκι και ένα μέτριο σε μέγεθος βυζάκι αφού σε αφίνει να το ακουμπίσεις μετα δυσκολιας .

Το κόστος της επίσκεψης ήταν στα 30€ .
Ο χώρος ανήκει στα στάνταρ της Μίνωος αλλά αρνητική εντύπωση μου έκανε πως όταν άνοιγε η πόρτα στο δωματιάκι που πήγαμε για την πράξη φαινόμουνα από το καθιστικό, Θα μου πεις ντρέπεσαι? αλλά όταν ντύνεσαι η ξεντύνεσαι να ανοίγει η πόρτα και να σε βλέπουν οι άλλοι δεν μου αρέσει.

Από υπηρεσίες η ΑΝΝΑ είναι πρόθυμη για κουβεντούλα ενώ στο κρεββάτι δεν τα πάει καθόλου καλά. Κάνει κάτι γλειψίματα περιφερικά και δεν δέχεται χάδια μόλις πας να την ακουμπήσεις τραβιέται πόσο δε στον κώλο η στο μουνί .

Για μένα γλωσσόφιλα η γλυφομούνι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ούτε το τσιμπούκι με τα δόντια και αέρας , να φαντασθείτε ότι ακόμη δεν μου είχε σηκωθεί και προσπάθησε δυο {2} φορές να τον βαλη στο μουνί της , και τελικά έχυσα στο υποτιθέμενο τσιμπούκι .

Τελικά το τέλος δεν ήρθε απο την ΑΝΝΑ .

Ληφθεί υπόψη ότι τσατσά δεν υπήρχε .

ΔΕΝ Θέλω να την ξαναδώ αλλά ούτε την συνιστώ , αυτό βέβαια μπορεί να μην συμβή σε άλλο .Πάντως δεν έμεινα καθόλου μα καθόλουευχαριστημένος και δεν θα ξαναπάω .

Αν μού επέτρεπε το σύστημα η βαθμολόγια θα ήταν στο μείον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
manolis69
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.306
Πόντοι:
5.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, GioCha, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2018
Ρε μεγαλε σχεδον την ιδια κριτικη ακριβως ειχες γραψει και τον περασμενο Μάρτιο για την Ξένια... τι φάση? Χμμμ;
16 Φεβρουαρίου, 2018
Ναι manolis69 για εξήγησε. Τί κάνεις; copy-paste κριτικές έτσι απλά για κοροϊδεύεις ότι γράφεις;
16 Φεβρουαρίου, 2018
Μια χαρά σε αφήνει και στήθος και δάκτυλο να βάλεις και πεταχτά φιλια σου δεινει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3