Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βιαστικός στην 2η βάρδια στο Μεταξουργείο, σκέφτηκα να πάω στον όροφο του Κολωνού 47, μιας που είχα
να πάω καιρό. Το μαγαζάκι μου κάθεται καλά σε γενικές γραμμές. Λόγω τύχης πέφτω σε αλκοόλες
ένα βήμα πριν το αυτογκόλ, οπότε και περναω καλά. Χμμμ; Δυστυχώς αυτή την φορά ήμουν άτυχος εκεί
και πέτυχα την Όλγα με την Ελένη. Το γνωστό κωμικό Ρώσικο δίδυμο Μπόλεκ κα Λόλεκ.
Τις θυμάμαι από τα μπουντρούμια του Κολωνού 53 που κατά βάση φέρνει αποτυχημένα ντουέτα.
Προσφάτως στο 53, είχα πετύχει την Άννα με την Πάολα που για να τις γαμήσω, πρέπει να με πληρώσουν
έτσι που είναι. Η περιοχή μαστίζεται πλέον σε πολύ μεγάλο βαθμό από γριές, μπουχέσες και φόλες.
Καλύτερα να τις διώξουν όλες και να φέρουν καινούργιες.
Για να μην τα πολυλογώ, τότε στο 53 δεν είχα πάρει την Όλγα κι έφυγα όλο φούρκα μιας που ξάπλωσα πάνω σε χύσια.
Να όμως που ενώ η θεά τύχη με είχε προειδοποιήσει μέσω χυσιών, εγώ τελικά πήρα τώρα την Όλγα
στο Κολωνού 47.
Η Όλγα είναι μια μεσόκοπη πουτάνα με ζουμερές μαγουλήθρες αλλά ξινό στυλ.
Είναι κοντή με παχάκια, έχει πεσμένο 2,5άρι βυζί αλλά ευτυχώς δεν είναι υπέρβαρη σαπιοκωλαρού σαν άλλες Ρωσίδες.
Έχει όμως κι αυτή το χαρακτηριστικό ενωτικό κώλου-μέσης όπως όλα τα Σταλινικά απομεινάρια που ξέμειναν μετά
την εξόντωση τους από τον μέγα Τριανταφυλλόπουλο όπου εν μία νυκτί, τίναξε στον αέρα το Ρώσικο λόμπι.
Τιμή και δόξα σε αυτόν τον σούπερ ήρωα που μας γλύτωσε από τις ψηλομύτες
αλλά κι ομολογουμένως όμορφες...γλάστρες!
Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να ολοκληρώσει το έργο του, αφανίζοντας και τις υπόλοιπες που έμειναν.
Έτσι κι αλλιώς όσες έμειναν, είναι για γέλια.
Συνεχίζοντας να σημειώσω ότι βρήκα την Όλγα ανέκφραστη και βαρετή.
Η πίπα που μου έκανε αν και άνευ προφυλακτικού, ήταν πολύ κάτω του μέτρου ενώ έβαλε και δόντι.
Μα καλά...αυτές οι Ρωσίδες, μια πίπα έχουν να διαφημίσουν και καλά σαν ατού, αν δεν μπορούν ούτε αυτό
τότε τι νόημα έχει η συνάντηση;
στο γαμήσι η Όλγα είναι μονότονη και ακόμα πιο βαρετή από την πίπα της.
Στην καβάλα έσκαγε κάτι σπουργιτίσια φιλιά στον λαιμό. Να προσθέσω ότι τα δόντια της χρειάζονται γκρέμισμα
και φτου κι απ'την αρχή μέχρι να έρθουν να δείχνουν όμορφα οπότε καλά θα κάνει να τα κοιτάξει.
Στην ιεραποστολική στάση, δεν μου άρεσε καθόλου ενώ έχει και κάποια ζελο-κυτταρίτιδα στο κορμί της.
Σε γενικές γραμμές έδειχνε βιαστική και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος.
Έχυσα κβαντομηχανικά με το ζόρι παίρνοντάς την στα 4 αλλά δεν εχω τίποτα καλό να θυμάμαι
από αυτή την συνάντηση. Απλά χάλασε η διάθεσή μου.
Αυτή είναι η συγκεντρωτική μου οπτική για την Όλγα κι αν δεν σας αρέσει, γράψτε την δική σας.


Υ.Γ 14 Φλεβάρη σήμερα.
Χρόνια πολλά σε όσους πραγματικά γιορτάζουν...οπότε και "πραγματικά" θα γαμήσουν!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
SV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Sapakias, brujeria69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού