Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τσάρκα χθες στην Φυλής, πέρασα από την Διδύμου και συνάντησα την νέα κοπέλα την Ντιανα, της μοντέλο αλυσίδας! Είναι όμορφη κοπέλα, λευκό προσωπο, μακρύ μαλλί, στητο βυζι 3αρι και βάλε! Την κοπέλα έχω ξανασυναντησει πολλές φορές και είπα να την δοκιμάσω πάρα το απλό πρόγραμμα που κάνει λόγω των καλών κριτικών που υπάρχουν!
Σκέτη απογοήτευση! Ήρθε στο δωμάτιο, ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να κατεβάσει το βρακι της με την πλάτη προς εμε για να προφυλάσσει από το χούφτωμα! Της ζήτησα να της γλύψω το βυζι και μόλις έγλειφα λίγο την ρωγα τιναχτηκε και μου είπε όχι σε σπαστά ελληνικα - με γκριμάτσα λεπρού, την ενόχλησαν τα γενεια μου! 20 χρόνια στη φυλής με γενεια πρώτη φορά τρώω τέτοια απωθηση και γκριμάτσα! Κατεβαίνω γλυφομουνι αγγίζω με το πρόσωπο λίγο μπούτι πάλι τα ίδια παράπονα γκριμάτσες! Εγώ για να βγάλω το 20ρικο όμως αν κάνω γκριμάτσα και παράπονο, θα πάρω πόδι, και επίσης όταν με είδε η τσατσά με το γένι 2 εβδομάδων, το 20 χρόνων στη φυλής, όφειλε να της το πει, ότι δεν γουστάρει και να πηγαίνα αλλού! Την έπαιξα μόνος μου, μου έβαλε το προφυλακτικό και με πλήγωσε με το νύχι της, μου έγλειψε λίγο την μια ρωγα με την πλάτη για να μην χουφτώνει, και με το παίξιμο μόνος μου λίγο πριν χυσω, το πήρε πιπα ίσα για το θεαθήναι
Επαγγελματική ξεπέτα φίλοι!
Αυτά προς γνώση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
106
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mounakias*, filos78, orbital80 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2018
Και εγώ που την είδα, ξεπέτα μου φάνηκε, αλλά στην εμφάνιση την αδικείς με το 3 που της έβαλες Καπέλο
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, κατά λάθος έγινε, είναι 8αρακι,αλλά εγώ εισέπραξα τα 3!
31 Ιανουαρίου, 2018
Δυστυχώς η συγκεκριμένη αλυσίδα, δε φημίζεται για τις υπηρεσίες των κοριτσιών της... Αρκετός κόσμος την πατάει από τους προμότορες που έχουν κατακλύσει το site και τείνουν να γίνουν η πλειοψηφία του...
01 Φεβρουαρίου, 2018
Μια χαρά τα γράφεις ειναι σοφα τα λόγια σου!!
Η συγκεκριμένη ειναι γνωστή φόλα..
Όλο μη κ μη γκριματσες κ να σκεφτείς ο γκόμενος που την παίρνει οταν σχολαει,
Τους εχω δει..
Κ οι νταβαδες τη γαμανε σε fool ακα προγράμμα..
02 Φεβρουαρίου, 2018
Τη δευτερα πρωι 30.1 πετυχαινω για πρωτη φορα στο φωκαιας 27 ισογειο μια ντιανα με ελευθερο στοματικο,που κατι μου θυμιζε..την γουσταρα αλλα διστασα..κατι δεν..εφυγα κ ειμαι κατα 90% οτι δουλευε κ φυλης 66 κ 54..τσουπωτη ομορφη μακρυ μαλλι...μηπως λεμε την ιδια; για να χαρω τα 20 που θα πεταγα;;;;;
03 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω. Το κολαρακι της είναι αρκετα δουλεμενο. Έχει και εκεινη την αηδιαστικη ουριτσα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6