Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη.Η επισκεψη εγινε αρχες Δεκεμβρη του 17.Μπαινω στο εν λογο καταστημα για το οποιο εχω πολυ καλη αποψη με σκοπο να δω αυτο το νεαρο κορασιο απο την Ν.Αμερικη.Οντως πολυ ωραιο μωρο.Κορμαρα,ομορφο προσωπο και γεματο ναζι στο σαλοναρισμα.Το σαγονι πεφτει στο πατωμα και χωρις να το καταλαβω εχω δωσει ηδη το μπλε και εχω μπει στο δωματιο.Και καπου εκει τελειωνουν τα ωραια.....Μπαινει η κοπελα στο δωματιο εμφανως βαριεστημενη και αρχιζει να ξαπλωνει στο κρεβατι και να χασμουριεται με σκοπο να κλεψει χρονο.....δεν μασαω και αρχιζω να την μπαλαμουτιαζω απο μονος μου.Με τα πολλα την βαζω για πιπα και εκει αρχιζει παλι τις μαλακιες....αεροπιπα οπου σταματαει και κοιταει τον λεβεντι μου λες και δεν εχει ξαναδει...... και κυριως μαλαξη!!!αρχιζω να φορτωνω και της λεω να ξαπλωσει (ολα αυτα με νοηματα γιατι δεν καταλαβαινει καθολου ελληνικα).Αφου ξαπλωνει βαζει ενα μπουκαλι λαδι στο μουνι της(ουτε στην χωριατικη δεν βαζω τοσο...) σε σημειο που δεν νιωθεις τιποτα.Μαλιστα προσπαθει να κλεψει κ εκει αφου δεν ανοιγει κανονικα τα ποδια της κ δεν σε αφηνει να διεισδισεις κανονικα.Καπου εκει χτυπαει η πορτα αφου απο το πολυ κλεψιμο της κυριας κοντευαμε ενα τεταρτο.Με κοιταει στα ματια και παει να μου κανει καποιο νοημα αλλα απο την πολυ τσαντιλα μου δεν εδωσα πολυ σημασια...την γυριζω στα τεσσερα και αρχιζω να την πηδαω με μισος στα τεσσερα τουλαχιστον να μην φυγω αχυστος.αφου τελειωνω σηκωνετε και μου λεει γεια σου στα Ισπανικα.Της απανταω ''χασου μωρη πατσαβουρα'' κ καπου εκει τελειωνει το story.Με λιγα λογια αν εχετε ενα 20ρικο για πεταμα προτιμηστε να πατε για σουβλακια.....Κριμα για το καταστημα γιατι δεν ειχα μεχρι τοτε κανενα παραπονο.Μακρια συναγωνιστες.Σεβασμος στο 20ρικο που βγαζουμε με τοσο κοπο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Alejandra
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mounakias*, professorx, giannos69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού