Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μελετώντας τα ποστ μελών, διέκρινα μια ασίγαστη επιθυμία για καινούργια σάρκα. Προσκύνημα
Νομίζω ότι βρήκα μία όπου την επισκέφτηκα και ναι μεν έχυσα αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος.
Ημερομηνία επίσκεψης 22-1-18. Μεγάλο χαμόγελο
Το όνομά της είναι Ντάσα και είναι εξαιρετικά όμορφη. Έρωτας Άλλο ένα κορόιδο λοιπόν που κατέληξε
στην πενταβρώμικη συνοικία αν και σίγουρα θα κάνει γερα ταμεία μέχρι να την πάρουν πρέφα για να την πάνε αλλού. Εμμμμ
Το συγκεκριμένο μπουρδέλο είναι σαν χαμηλοτάβανη παράγκα και τα δωμάτια φτιαγμένα για βασανιστήρια Μεγάλο χαμόγελο
αλλά τουλάχιστον είναι καθαρά. Οι βρύσες είναι από αυθεντικό μπρούντζο και τις λιγουρεύομαι. Ναι!
Μόλις είδα την Ντάσα αναρωτήθηκα μήπως τελικά βρήκα συνδυασμό μουνάρας με φοβερές υπηρεσίες στα 10 ευρώ τιμή.
Συνήθες φαινόμενο στην περιοχή όπως ξέρουμε Money Mouth και σκέφτηκα να δοκιμάσω. Ναι!
Μάγκες, είναι μουνάρα η τύπισσα αλλά στο δωμάτιο δεν δίνει ούτε την ροχάλα της. Προκαταρκτικά τίποτα. Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτή σε στούντιο θα έκανε την προίκα της με τα κλιμακωτά γιατί το έχει το πακέτο αλλά βαριέται.
Εδώ πάντως κάνει απλό πρόγραμμα της πλάκας και 69. Κουλ
Καστανή θεά μικροκαμωμένη με 1,5άρι βυζί και κορμί λαμπάδα. Έρωτας Μάτια τέλεια πολλαπλών αποχρώσεων
με βλέμμα που σε τρομάζει-ιδρώνει-καυλώνει Ναι! αλλά δυστυχώς κι έμφυτη ψυλομυτίαση. Γαμήσου
Καμία σχέση πάντως με κάτι δίποδα γουρούνια ή αρκουδόφατσες που τις βλέπω στα μπουρδέλα και γελάω
με τις μπάκες και τα διπλοπήγουνά τους. Γλώσσα Πλήρωσα τον τσάτσο και σύρθηκα στο δωμάτιο.
Εβγαλα τα ρούχα μου κι άρχισα να αυνανίζομαι γρήγορα σαν το πιθήκι ενώ έφτυνα τις μπάλες μου.
Ωρέ τι θα γαμήσω ο λιγούρης σκέφτηκα και όλο και πιο γρήγορα το χειρογλύκανο. Ναι!
Η Ντάσα μπήκε μετά από λίγο και αφού με κοίταξε ψηλομύτικα Money Mouth έβαλε κρέμα στην μουνάρα της
και σκουπίστηκε με κωλόχαρτο. Αισθάνθηκα σκουπίδι. Money Mouth
Καμία σχέση με άλλους πετυχημένους μπουρδελιάρηδες, που διαβάζω και λαχταρώ τα μεγαλεία τους. Προσκύνημα
Η Ντάσα έσπευσε να με τρομπάρει, περνώντας καπότα σε πεσμένο καυλί. Money Mouth
Η απόρριψη από την πλευρά μου σε αυτές τις περιπτώσεις, είναι απόλυτη αλλά η λαχτάρα μου να ρουφήξω
την μουνάρα της, με βίδωσε στο στρώμα. Ναι!
Αρνήθηκε όμως το γλυφομούνι ή όχι η Ντάσα, ούτε και κατάλαβα αφού συνεννόηση δεν υπήρχε σε κοινή γλώσσα
οπότε ντράπηκα σαν μαλάκας που είμαι και έκατσα να την πασπατεύω όσο με πίπωνε.
Παρακαλούνται οι πιο έμπειροι να πάνε για σπατουλάρισμα και να ρίξουν φως.
Εγώ δεν τα κατάφερα και απογοητεύτηκα. Κεφάλι σε τοίχο!
Στοματικό πολύ μέτριο η Ντάσα, ενώ από γλωσσόφιλα και μπάλες μηδέν. Κεφάλι σε τοίχο!
Την ανέβασα από πάνω και της τον κάρφωσα με την μία. Χοροπηδούσε επειδή την τράνταζα
και όχι επειδή με γούσταρε αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες. Σπασίκλας Σας το ξαναλέω όμως. Είναι μουνάρα. Έρωτας
Στην αλλαγή στάσεων γκρινιάζει αλλά τις παίρνει σωστά ενώ η αίσθηση του μουνιού της
είναι εξαιρετική. Ματάκι Έχυσα αρκετό χύσι αλλά μέχρι να καθαρίσω την πούτσα μου, η Ντάσα είχε γίνει καπνός. Λύπη
Εντελώς ψυλομύτα και ξινή λοιπόν μέχρι τέρμα. Ο τσάτσος δεν βάρεσε πόρτα και είναι οκ.
Η συνολική υπέροχη εμφάνιση της Ντάσας υστερεί των κοφτών και τυπικότατων υπηρεσιών της Λύπη
και με οδηγούν να μην την προτείνω στους συναγωνιστές πέραν της μιας φοράς κι αυτή υπό σκέψη. Χμμμ;
Πάρκινγκ 10 λόγω μετρό αυτή την φορά. Καλά γαμήσια! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντάσα
Υπηρεσίες
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Obi-Wan, Trainspotting 13 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού