Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί για πολλοστή φορά.Την Λίζα την έχω πάρει τόσες φορές εδώ και 4 χρόνια που ούτε θυμάμαι πόσες.Ηλικία 50+ πρόστυχη καυλογυναίκα , νταρντάνα με κωλάρα και βυζάρες. "Καλώστον γαμιά μου...πλύσου καλά γιατί έχω καύλες σήμερα"...αυτό ήταν το καλωσόρισμα ! Εντός 5λέπτου είσοδος Λίζας. Ξαπλώνει πάνω μου και μου φέρνει τις βυζάρες της στο πρόσωπο..."Μάτωσε μου τις ρώγες..έτσι γαμιά μου..βλέπεις πως καυλώνουν ? "...και άλλα σχετικά καυλομπινελίκια. Γύρισμα στο 69 κι εκεί αρχίζει ο πόλεμος !!! Πίπα ακάποτη με μανία φτυσίματα και μπινελίκια..."Χώσε μου την γλώσσα μέσα στην μουνάρα μου"..πράγμα που έκανα..πήρα όλο το μουνί της στο στόμα και της έχωσα όλη την γλώσσα μέσα.Ήταν πεντακάθαρη.Τότε δοκίμασα κάτι που δεν ήξερα αν θα το δεχτεί...της άνοιξα την κωλάρα και άρχισα να της γλύφω με μανία την κωλότρυπα της."Έτσι...γλύψε μου την κωλάρα...άνοιξε με κι άλλο" ! Είχα χτυπήσει κόκκινο και της λέω έλα να σε σκίσω ! Τότε έκανε κάτι που δεν μου είχε ξανακάνει ποτέ στα 4 χρόνια που την ξέρω. Όπως μου είχε γυρισμένη την πλάτη στο 69..κατεβαίνει προς τα κάτω και με το ένα χέρι ανοίγει την κωλάρα της και με το άλλο βάζει τον ακάποτο ακόμα πούτσο μου έξω από την κωλοτρυπίδα της ! Αφήνει την κωλάρα της να κλείσει και μου σφίγγει τον πουτσο μου με τα κωλομάγουλα αρχίζοντας ελαφρές κινήσεις πάνω κάτω ! Τρελλαμένος όπως ήμουν έσπρωξα κι εγώ και ένιωσα ότι η σαλιωμένη της τρύπα άνοιξε λίγο και είχε μισομπεί το κεφάλι ! "Το ξέρω...θέλεις να μου ξεσκίσεις την κωλάρα"μου λέει.."μην κουνιέσαι καθόλου". Και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει αργα και να νιώθω τον πούτσο μου να της ανοίγει την κωλότρυπα και να τραβιέται λίγο πριν μπεί μέσα ο πούτσος μου...και άντε ξανά.Μέσα στην τρέλα ήθελα να σπρώξω να της τον χώσω όλο μέσα αλλά είπα.."καλύτερα κωλοτρίψιμο απ έξω να είμαστε σίγουροι" .Αυτό ήταν...δεν άντεξα άλλο ! Της έχυσα την μισοανοιγμένη κωλάρα και μάλιστα μπήκαν μέσα χύσια γιατί μου λέει "κοίτα τι μου έκανε ο πούτσος σου"...και σφίγγοντας βγήκαν λίγα χύσια από τον κώλο της ! "Τι έπαθες σήμερα Λίζα ? Τι γαμήσι ήταν αυτό ?" την ρώτησα."Δεν το κάνω από κώλο αλλά τους λίγους καλούς πελάτες τους φροντίζω...όχι όλους" μου λέει. Κουβεντιάσαμε λίγο και δώσαμε ραντεβού για την επόμενη !....και φυσικά θα υπάρξουν πολλές επόμενες !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mounakias*, nikos708 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2018
Η Λίζα είναι αυτή που ήταν παλιά Ιουλιανού?
10 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς δεν ξέρω φίλε μου !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2