Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφορμή της επισκέψης μου στο συγκεκριμένο σημείο ήταν οι φωτογραφίες του χώρου που είχα δει πρόσφατα στο Ίντερνετ . Όσο αφορά τις φωτογραφίες των κοριτσιών , ήμουν σίγουρος ότι είχαν υποστεί επεξεργασία . Πράγμα που επιβεβαιώθηκε όταν είδα την Εμυ . Εκτός το πρόσωπο , που πιστεύω θα ήταν έγκλημα και προσβολή για την νεανική ομορφιά εάν το είχαν επεξεργαστεί ,ολα τα υπόλοιπα ήταν στο 80% επεξεργασμένα.. Πράγμα το οποίο πιστεύω δεν χρειαζόταν . Η κοπέλα φαίνεται να έχει κάποια παραπάνω κιλά , λόγω ύψους και ίσως μη καλής διατροφής , αλλά αυτό στο σύνολο , και ιδίως όταν την δεις από πολύ κοντά και την αγγίξεις, δεν δείχνει άσχημα , λόγω του νεαρού της ηλικία της . Πέρασα αν τελεί στο δωμάτιο . Μικρό σχετικά , αλλά πεντακάθαρο , με εντοιχισμένο ντους , και μοντέρνο νιπτήρα . Κρεβάτι καθαρό , με καταπληκτικό ανατομικό στρώμα . Προσφέρουν επίσης καθαρή πετσέτα . Ίσως ο καλύτερος χώρος που έχω δει για αυτά τα χρήματα. Η Εμυ μπήκε ευδιάθετη στο δωμάτιο με ζωγραφισμένο ένα απίστευτο χαμόγελο στο πρόσωπο της. Όπως απίστευτα είναι και τα γαλαζοπράσινα μάτια της. Σώμα, κωλαρακι και βυζακι, σφρυγιλα και σφιχτά, παρά τα παραπάνω κιλά που έχει. Μετά από κάτι λίγα προκαταρκτικά , επιδοθήκαμε σε ένα άγριο και άνευ προηγούμενου 69. Μουνακι αρκετα δουλεμένο για την ηλικία της, αλλά αρκετά καθαρό . Κωλοτρυπιδακι μικρό , καθαρό πολύ, και κατά των γνώμη μου απείραχτο . Πίπα κάνει μέτρια αλλά με φιλότιμο . Με την παρέλευση πεντάλεπτου , την έβαλα από πάνω διότι φοβήθηκα ότι θα παραδωσω πνεύμα . Από πάνω άρχισε να κουνιέται με κάπως βαριές κινήσεις , ο ρυθμός όμως ήταν πολύ καλός . Και το βασικότερο απ όλα , πάντα με χαμόγελο. Ακόμη και όταν τελείωσα παραμείνεμε για αρκετή ώρα ο ένας στην αγγαλια του άλλου . Ήταν όλη την ώρα ευδιάθετη και φιλική , παρόλο ότι λόγο γλώσσας δεν μπορουσαμε να πούμε και πολλά.. Δεν υπηρξε καμία ενόχληση από πλευρά Τσατσας. Γενικώς εάν η κοπέλα αυτή επισκεπτόταν πιο συχνά το γυμναστήριο , και άφηνε γλωσσόφιλα , θα ήταν η έκπληξη πιστεύω του φετινού χειμώνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
rambo1982
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
444
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, PEODAS, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού