Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άλλη μια κριτική για το Κολωνού 47, αυτήν τη φορά για το σπιτάκι του ισογείου. Πιστεύω πως ο λόγος που τιμάω τόσο συχνά το Κολωνού 47 είναι επειδή ειδικεύεται σε χυσοκαταπιόλες γιαγιάδες. Και όταν μιλάμε για χυσοκαταπιόλα γιαγιά δεν υπάρχει πιο χαρακτηριστικό δείγμα πόρνης από τη Ζάνα, η οποία κατά τη διάρκεια της καριέρας της έχει καταπιεί ωκεανούς σπερμάτων.

Εμφάνιση: Σοβιετικό θωρηκτό, νταρντάνα, με μεγάλη κοιλιά και ακόμα μεγαλύτερη κωλάρα, γενικά όλα τα έχει μεγάλα η συγκεκριμένη πόρνη. Το πλέον χαρακτηριστικό στοιχείο της Ζάνας είναι το μεγαλύτερο σε σχέση με το κανονικό κεφάλι της, νομίζω λέγεται υδροκεφαλισμός.

Γαμήσι: Μου είχε λείψει ένα καλό τελειωτικό τσιμπούκι, οπότε άραξα στο κρεβάτι και άφησα τη Ζάνα να κάνει τη δουλειά της. Έγλυφε πούτσα, έγλυφε αρχίδια, έφτανε μέχρι τον κώλο και μετά πάλι πίσω, του έδινε και καταλάβαινε. Σαν μια υπερμεγέθης αγελάδα άφηνε με τη γλωσσάρα της σάλια παντού. Ταυτόχρονα έλεγε στον πούτσο μου γλυκόλογα, λες και αυτός ο πούτσος για αυτά τα λίγα λεπτά ήταν η ζωή της όλη. Αν και όταν πέρασα στο δωμάτιο δε σκόπευα να γαμήσω, με έπιασε μια ακαταμάχητη λαχτάρα να της τον βάλω. Ψημένη φουλ η Ζάνα έκανε απόπειρα για γλωσσόφιλα, αλλά δεν τα είχα καθόλου ανάγκη οπότε τη γύρισα στα τέσσερα και άρχισα να της τον καρφώνω. Το θέαμα της κωλάρας της με καύλωνε με έναν άρρωστο τρόπο και τα βογγητά της έκαναν το σπέρμα μου να θέλει να αναβλύσει. Μόλις αισθάνθηκα το τέλος να έρχεται αφαίρεσα την καπότα και της τον έχωσα στο στόμα, καταθέτοντας τα παιδιά μου στον υγρό τους τάφο.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.129
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2018
Φίλος σου έκανε καλή περιποίηση η ΖάναΓλώσσα γλυφοκωλάδα κάνει?αν ναι πρέπει να πάω να με γλύψειΈρωταςΈρωτας
A
akispower1986
14 Ιανουαρίου, 2018
Γιατι καλτιλα; μουναρα κι η ζανα!!!!!
B
buderus
16 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό με τον υγρό τάφο ήταν όλα τα λεφτά Προσκύνημα
16 Ιανουαρίου, 2018
Ολα τα γλύφει η ΖάναΓλώσσα
S
stefos@
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4