Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πιγα με σκοπο να μπω σε αλλη κοπελα αλλα ηταν κλιστα και ετσι μπικα στη Σονια. Εκανα το δρομο απο Ρεθυμνο για να κανω προκτικο και ηταν η μονη κοπελα που εκανε. Η τσατσα ηταν καλη με χαμογελο και μου ειπε για προκτικο μολις με ειδε μαλον το καταλαβε. Η Σονια ηρθε στο δοματιο που ηταν καθαρο αλλα δε μιλουσε σχεδον καθολου. Εχει μαυρο μαλι μεχρι τον ομο, μεσεο βιζι και λιγα κιλακια στη κιλια. Επιασε αμεσος το πουλι και το επαιξε μεχρι να σηκοθει για να βαλει το προφιλακτικο. Η τσατσα ειχε πει για φουλ προγραμα με ελεφθερη πιπα αλλα η Σονια δε το ειπε καν. Η συνενοηση λιγο δισκολη αφου δε μιλουσε ελλινικα. Η πιπα δεν ηταν καλη και ηταν γρηγορη. Μου ειπε τι θελω και τις ειπα κολο. Γιρισε στα 4 και ειπε πως μπορει να παρω τα λεφτα μου πισω για το προκτικο γιατι μπορει να μη μπορουσε να το βαλει μεσα. Καναμε μονο μια σταση στα 4 χωρις ζοντανια, ολο ηρεμα και ηρεμα. Τελιοσα μεσα και μου εδοσε μαντιλακι να σκουπιστω. Χερετησε και εφιγε. Δεν περασα καθολου καλα κριμα τα 50. Καλιτερα κανονικο με 30 σε αλλο κοριτσι την αλλη φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JOHNIERET7, Ettore

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2018
στο Ρεθυμνο δεν εχει μπουρδελα???
Οταν ημουν μικρος (πριν 40 χρονια+) ειχε κατω απο την Φορτετσα
12 Ιανουαρίου, 2018
παει το πενηνταρικο!!!!! μπουρδελα σου λεει μετα!!!!
B
buderus
17 Ιανουαρίου, 2018
Στο Ρεθυμνο δεν υπαρχει τιποτα πλεον. Μονο ενα στουδιο στο Βενους πιο διπλα αλλα δεν εχω παει και ουτε θα παω γιατι εχω μαγαζι εκει κοντα. Τσαμπα το 50€ δε λες τιποτα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3