Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έκανα μια μικρή βόλτα πρώτα στο Μεταξουργείο με πολλά σπίτια κλειστά και μικρή κίνηση από κόσμο λόγω τσουχτερού κρύου. Μετά κατευθύνθηκα Λιοσίων γύρω στις 3 τα μεσάνυχτα και μπήκα στο παρόν οίκο...
Η Ιζαμπελα και η Κλεοπάτρα ήταν στο δωμάτιο και διάλεξα την Έμμυ που ήταν διαθέσιμη εκείνη την ώρα. Από εμφάνιση όλοι ξέρετε πως είναι και δεν θα σταθώ εκεί. Έκανα ένα ντουζάκι πριν έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο και μόλις μπήκε, ενώ ήμουν όρθιος μου είπε να ξαπλώσω. Ξάπλωσα και μου έφερε τις βυζάρες της να τις γλύψω και αυτή έπαιζε με τον πούτσο μου μέχρι να σηκωθεί. Ύστερα με ρωτάει πως θέλω την πίπα και αφού είπα χωρίς, γονάτισε ξεκινώντας μια αδιάφορη πίπα και εγώ χουφτωνα το μουνί και τον κώλο της. Μετά την γύρισα σε 69 γλυφωντας την για λίγο και μου πέρασε προφυλακτικό κάπως πρόχειρα, αφού δεν κάλυπτε καλά όλο τον πούτσο μου. Από πάνω δεν ήθελε να ανέβει και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα με κλειστά πόδια. Όση ώρα την γάμαγα, αυτή έβγαζε ψεύτικες κραυγές και με παρότρυνε να μπω πιο δυνατά. Μετά την βάζω να ξαπλώσει και έρχομαι από πάνω της και αυτή είχε τα χέρια της πάνω από το μουνί της για να μην έχω πρόσβαση. Φιλιά στο στόμα απέφευγε, αλλά τουλάχιστον με άφηνε να γλύφω τις βυζάρες της. Ύστερα πηγα να βγω για να την βάλω πάλι στα τέσσερα και είδα ότι το προφυλακτικό ήταν έτοιμο να φύγει καλύπτοντας μονό το πουτσοκέφαλο. Το τοποθέτησα καλά και συνεχίσαμε στα τέσσερα χωρίς να την αφήσω να κλείσει τα πόδια αυτή την φορά, ώστε να μπαίνω άνετα. Την γάμησα δυνατά και έχυσα μετά από λίγο. Αλλά όταν πήγα να βγάλω τον πούτσο μου από μέσα της, το προφυλακτικό είχε μείνει μέσα στο μουνί και έσταζαν τα χύσια στο σεντόνι. Έκανα μπάνιο ξανά και την έκανα...



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black007, Μινώταυρος 45, claimain και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2017
Από ότι κατάλαβα η Έμμυ δεν ξέρει να περνάει προφυλακτικό και δυστυχώς δεν είναι η μόνη Κεφάλι σε τοίχο!
22 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι δυστυχώς είναι σαν να μην αναγνωρίζει την σημασία του στοπ ένας οδηγός Γερο-μύστης
H
Hatsumi
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Αρα την γαμισες χωρις προφυλακτικο. Κανε εξετάσεις φιλε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3