Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριλάτη μούφα !!!!!
Ένας πάρα πολύ ωραίος χώρος κάλα διακοσμημένος - προσεγμένος , καθαρός που όμως θεωρώ ότι στους ανθρώπους αυτούς διαφεύγει η ουσία ..... η παροχή υπηρεσιών από τις κοπέλες , τουλάχιστον από την μια τη Ανίτα είναι ανύπαρκτη ....
σου δίνουν δηλαδή ένα κρύο πιάτο που πρέπει να το φας και μάλιστα γρήγορα , σε συγκεκριμένο χρόνο λες και περιμένουν και άλλοι να φάνε το κρύο πιάτο ,,,, ε ! ξέρετε κάτι ίσως είναι η μοναδική κοπέλα που μου είπε μέσα στο δωμάτιο τα περισσότερα όχι ! πάντα με το χαμόγελο στα χείλη .... είχε πολύ ωραιο σώμα καταπληκτική κολοτρυπίδα που λίγο την έπαιξα από έξω , για μένα καλά δουλεμένη , δεν ξέρω βέβαια ποιος την δουλεύει ... οι πράξεις που έλαβαν μέρος ήσαν δυο , μια στα τέσσερα και η δεύτερη ιεραποστολικά , εκεί κάποια στιγμή χτύπησε και η τσατσά την πόρτα διακριτικά και έδεσε και το γλυκό ... οι εντυπώσεις μου ωραία ρόγα που την έγλυψα λιγάκι , όλα εκεί ήταν από λίγο ...ευχαριστώ πολύ
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos, professorx, mutsodringo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού