Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αρχικά να ξεκινήσω λεγοντας πως δεν ξερω αν και τι σχεση εχει η συγκεκριμενη Ελενα με καποιες παλαιοτερες κριτικες που υπαρχουν στο ιδιο ονομα σε αυτον τον οικο...

Τι με τραβηξε λοιπον να περασω μαζι της? Τα πόδια της ίσως που μου άρεσαν...Οι υποσχέσεις της τσατσας οτι θα περασω καλα...Η γλυκυτητα της Ελενας...ο χωρος στον οποιο εχω περασει αρκετες φορες και συνηθως περναω καλα...δεν μπορω να προσδιορισω. Παντως οτι και να ηταν αυτο με οδηγησε σε ασχημη εμπειρια.

Η κοπέλα μπηκε στο δωματιο και μετα τις απλες συστασεις ξεκιναει την πιπα η οποια ηταν απλα αδιαφορη. Σε αυτο το διαστημα παρατηρησα μικρους φλεβιτες και τριχουλες στα ποδια της κατι που με εκαναν να χασω την ομορφη εικονα που ειχα σχηματισει μιας και το υπολοιπο σωμα-προσωπο μου ηταν απλα αδιαφορο.

Ξεκιναμε το πηδημα σε σταση cowgirl και αμεσως η κοπελα, μη και δεν μπορω ολο μεσα και ποναω κτλ κτλ
Περναμε στα 4 οπου μου ειχε σηκωσει τον κωλο της σε σημειο που εμπαινε μονο το κεφαλακι μεσα.
Το τελος μας βρισκει στο ιεραποστολικο με τα ποδια της να τα εχει κλεισει τοσο σφιχτα που καποια στιγμη αναρωτιομουν αν ημουν μεσα της.

Εχε χαρη που σεβομαι ολα τα κοριτσια που κανουν αυτην την δουλεια και δεν τις πιεζω ποτε!!
Αν ηταν αλλος στην θεση μου με τα μη και τα μου της κοπελας θα της εφερνε το αιδοιο στο πιατο απο την τσαντιλα.

Δεν φανηκε κοπελα της ξεπετας, ουτε η τυπισσα που θελει να σε κοροιδεψει αλλα ουτε και κοπελα που βαριεται που ζει.
Φανηκε κοπέλα που απλα δεν τοχει και φαινοταν σαν να ημουν και ο μοναδικος στην βαρδια της αφου το μουνι της ηταν τοοοοοοσο σφιχτο που καναμε και 2 λεπτα στην πρωτη διεισδυση..

Σιγουρα και δεν θα ξαναπαω.

Καλη συνεχεια μαγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, VAGGELIS VARVATOS, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού