Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεύρεση με την Μελίσσα στο Κολωνού 45 αριστερά όπου με τράβηξε η ομορφιά της και τα κουνήματα της στο σαλονάρισμα...ωραίο πρόσωπο και σώμα...καστανή ψηλή Ρωσίδα...

Έδωσα το κόκκινο εισητήριο στην όμορφη υπηρεσία (άνετα θα πήγαινα και μαζί της) και εισήλθα στο δώμα...

Δεν είχα διαβάσει πριν την κριτική του άρχοντα professorx και τώρα που την διαβάζω - εκ των υστέρων - παρατηρώ πολλές ομοιότητες της δικής του συνεύρεσης με τη δική μου...

Η όμορφη Ρωσίδα εισήλθε μετά από 10 λεπτά...τα κουνήματα του σαλονιού δεν επαναλήφθηκαν και στο δωμάτιο...άπλωσε με τάξη δίπλα στο μαξιλάρι ένα κομμάτι χαρτί υγείας, τζελ και προφυλακτικό...έδωσε διαταγή να ξαπλώσω...γονάτισε δίπλα μου και πήγε να μου βάλει το προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο χωρίς να βγάλει τα εσώρουχα της...την φάγαμε τη φόλα σκέφτηκα αμέσως...Θυμός

"Αν δεν σε γλύψω παντού μωρό μου δεν θα μου σηκωθεί" της είπα
"Θα με γλύψεις μετά" μου είπε
Δεν ήθελα να της χώσω μια και να χάσω το δεκάρικο, οπότε την άφησα να βάλει το προφυλακτικό...συνήθως ζητώ να το περάσω σωστά μόνος μου, αλλά ούτε σε αυτό συμφώνησε (άσε που ορισμένες - βλέπε Νίκη στο Κολωνού 32Α με Λεωνίδου - δεν σου κάνουν στοματικό αν πιάσεις το προφυλακτικό, λες και τα δικά τους χέρια είναι πιο καθαρά από τα δικά μας)...με το πέρασμα του προφυλακτικού ασχολήθηκε πολύ...μάλλον φοβάται μη σπάσει μέσα της...Χμμμ;

...την έβαλα να βγάλει τα εσώρουχα της όπου εμφάνισε ένα ωραίο σώμα και άρχισα να τη φιλώ στο στήθος (έκανε κάποιους μορφασμούς, οι οποίοι με έφτιαξαν περισσότερο)...μετά πήρα θέση για γλυφομούνι (μου το είχε τάξει από το σαλόνι) όπου πάλι έκανε μορφασμούς και μου πίεζε το κεφάλι με τα πόδια της (αυτό κι αν με έφτιαξε)...

Τη γάμησα με δύναμη πισωκολλητό στη αρχή και μετά ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα. Στο πισωκολλητό έκλεβε παίρνοντας τη γνωστή καμπούρα. Στο ιεραποστολικό δεν μπορούσε να κλέψει...είχε γυρίσει το κεφάλι πλάγια και είχε κλεισμένα τα μάτια...και έλεγε συνεχώς "time"...τη φιλούσα στο λαιμό τελειώνοντας...Έρωτας

Η τσατσα χτύπησε την πόρτα δύο φορές αλλά δεν της είπα τίποτε φεύγοντας γιατί τη γούσταρα πολύ...ξανθιά, όμορφο πρόσωπο, ελαφρώς γεματούλα...Γλώσσα

Συνοψίζοντας, η Μελίσσα είναι πολύ ωραία αλλά ξεπέτα. Έχει πρόβλημα με την καθαριότητα. Φοβάται μη σπάσει το προφυλακτικό. Συχαίνεται. Ψάχνει για μαλάκες που χύνουν στο λεπτό. Αλλά το ιεραποστολικό με αυτή την γκόμενα είναι όλα τα λεφτά για αυτούς που έχουν ανοσία στις ξεπέτες...

Καλό απόγευμα συνάδελφοι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, nikos708 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού