Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα τρελές καβλες αυτο το ΣΚ και αφου ηπια ενα καφε στο κεντρο, βουρ κατα τις 7 στο Μεταξουργείο. Πολυς κοσμος στους γύρω δρόμους, αλλά και στους οικους. Στο Κολωνου 47 στο ισογειο ηταν η Ζανα και ειχε 3-4 μπουρδελιαρηδες,αλλά εγω ειχα παει για τον οροφο και την Ελένη. Ανεβηκα, και παραδόξως ημουν μονος μου εκείνη τη στιγμή. Εμαφινστηκαν διαδοχικα 2 κοπελες, η 2η ηταν η Ελένη. Την πρώτη ουτε που την προσεξα αφου με το που βγηκε η Ελένη αμεσως δινω στον ευγενικο (βιαστικο ομως στη διαδικασια) τσατσο το 10€ και μπαινω στο αριστερό δωματιο. Η Ελένη σαλοναρισε με ενα λευκό διχτυωτό και ασημενια πεδιλα. Ειναι γυρω στα 50, μελαχρινή με μαλλιά μεχρι τους ωμους, σωμα καθαρο, λευκό με αρκετά πιασιματα, κοιλιτσα, ωραια ματια και βλεμμα πονηρο. Μπηκε στο αρκετα καθαρο δωματιο, με κοιταει, κανοντας ενα επιφώνημα θαυμασμου για το κορμι μου και αμεσως γδυνεται, ερχεται κοντα μου , με αγκαλιαζει και με φιλαει. Εγω την αρχισα στα φιλια, πρώτα στο λαιμο και καπακι γλωσσοφιλα, στα οποια ηταν πολυ δεκτικη και ανταπεδιδε με ανεση. Παράλληλα, την εβαλα να μου πιανει την πουτσα που είχε καβλωσει πολυ! Μου λεει ξαπλωσε να μην κουραζεσαι και ηρθε διπλα μου και αφου με ρωτησε αρχισε μια βαθιά ακα πιπα. Οταν εβαζε χερι τη διορθωνα και συνεχιζε στο ρυθμο που ηθελα εγω (σιγά - σιγά). Με αφησε να της δαχτυλιαζω το μουνι της που ηταν ελαχιστα αξυριστο αλλα πολυ καθαρο και υγρό! Της ειπα οτι εχει ωραια πελματα και νυχια (ωραιο εντονο κόκκινο χρωμα στα δαχτυλα, που ηταν αρκετα μαλακα, αν και μου ειπε πως αυριο θα παει για πεντικιουρ). Μετα μου φόρεσε την καποτα και την πηρα ιεραποστολικα οπου φαινοταν οτι της άρεσε. Ύστερα στα 4, οπου χαιδευα τις πατουσες της και καπακι παλι ιεραποστολικα για να χυσω πιο ευκολα. Παλι καλα, γιατι εκει στα 10 λεπτα ο τσατσος χτυπησε την πορτα. Η Ελένη, παρολο το χτύπημα δεν φανηκε να βιάζεται και μου λεει πως δεν θελει να φυγει, αφου της αρεσα πολυ (με ρωτησε ονομα, τι δουλεια κανω και αν εχω κοπελα, οπου παραξενευτηκε οταν της απαντησα αρνητικα). Με ευχαριστησε πολλές φορες, μου έδωσε μωρομαντηλο, μου ειπε να προσεχω και εφυγε για να ντυθω. Συμπερασματικα, ειχε πολυ καλη συμμετοχη και μου αρεσε πολυ και η πιπα της και το γαμησι της. Ο τσατσος ευγενης, ομως χτυπησε την πορτα ψιλοσυντομα. Παρκινγκ 10 λογω μετρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2017
Αψογος ! Η Ελένη "λίρα 100" .
Ο τσατσός ειναι ο ξερακιανός που βάζει το κινητό με αφύπνηση να χτυπάει στο 10λεπτο ?
Προσκύνημα
22 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και αυτός ήταν, ο λεπτός. Για την κίνηση με το κινητό, δεν πρόσεξα. Ήταν τάχα μου ευγενικός και εξυπηρετικός, αλλά στο 10λεπτο η πόρτα βάρεσε. Ευτυχώς είχα πιστολιάσει, εν τω μεταξύ. Η Ελένη, πράγματι, ήταν πολύ εξαιρετική, τουλάχιστον για τα γούστα μου. ΚουλΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2