Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αντζελα είναι μια μια νεαρη κοντοπουτανη αλβανιδουλα με ως τους ωμους της
καστανόξανθα μαλλια ωραιο σεξι μουτρακι και μπανικο κορμακι-κωλαρακι.
Εχει μικρο 1,5 βυζι στητο και τα ελληνικα της είναι πολυ καλα, προκειται
για παλια καραβανα εκει στον οικο.
Η Αντζελα ηρθε στο δωματιο και μετα απο μια μικρη κουβεντουλα που ειχαμε γδυθηκε
ξαπλωσε διπλα μου και μου περασε σκουφο σε ετοιμο πεος και τον εβαλε ολο μεσα
στο στοματακι της.Η πιπα της βαθια και αργη με μερικα καυλωτικα μουγκρητα.
Χαιδευα της ομορφο μουνακι της και φλερταρα με την δουλεμενη οπως αντιληφθησα πισω
τρυπα της αλλα σε προσπαθεια δαχτυλιασματος με απετρεψε,το κωλι της οπως προειπα
φαινεται δουλεμενο αλλα στους πελατες δεν το δινει.Την εστησα στα τεσσερα μπηκα μεσα της
και κολλησα στα κολωμερια της, ο καθρεφτης διπλα απο το κρεβατι πολυ εξυπηρετικος με εβλεπα
να σφυροκοπαω τα μικροσκοπικα κωλομερια της δεσποινιδας Ανζτελας, την γαμουσα δυνατα
και την πονουσα οποτε μου ζητησε να την βαλω κανονικα, μπηκα παλι μεσα στη μουναρα της
και γαμουσα δυνατα το μουνακι της, η ιδια συμμετειχε με αγκαλιασματα χαιδεματα και ομορφα
καβλωτικα λογακια του τυπου, ετσι γαμησε με σκιστο το μουνακι μου και στο τελος λες και
συγχρονιστηκαμε "χυστα ολα μες στο μουνακι μου".Το δερματακι της απαλο και σφιχτο όπως
και το μουνακι της.Κρεμα δεν αντιληφθηκα να βαζει.

Συμπερασματικα η Αντζελα ειμαι μια γλυκια κοπελιτσα μικροκαμωμενη με μετρια αποδοση
στο δωματιο χωρις προκαταρκτικα και χωρις ιδιαιτερες αντοχες στο σφυροκοπημα.
Τουλαχιστον ειναι υπομονετικη και οχι ξεπετα.Σιγουρα τα 10ε για το κορμακι της το αξιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.247
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού