Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα βγει βόλτα με μία καβλίτσα φίλη μου, δεν μου κάθισε η φάση και είπα γραμμή για Λιοσίων μπας και στανιάρουμε. Έφτασα λίγο μετά τις 12. Βγήκε η τσατσά, μου λέει είναι μέσα η Ελένη και η Νατάσα. Βγήκαν μαζί, και οι δύο με μαύρο κομπινεζόν, η Ελένη γύρω στα 55, κοντό ξανθό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, ωραίο καθαρό κορμί για την ηλικία της, 1.70 περίπου, μεγαλούτσικο βυζί, αλλά και κοιλιά και η Νατάσα, 7-8 χρόνια νεότερη, αλλά νταρντάνα, με πολύ κοντό ξανθό μαλλί και στρογγυλό πρόσωπο. Πήρα την Ελένη και μπήκα στο μέσα αριστερά δωμάτιο. Ήρθε μετά από λίγο, άρχισε τα "μου έλειψες", "που χάθηκες" και τέτοια, τριβόταν πάνω μου, με φιλούσε στο λαιμό και στο σώμα και γενικά ήταν σε μία ευδιάθετη κατάσταση. Της λέω "κέφια έχεις". Μου απαντάει ότι "η Νατάσα έχει γενέθλια και πίνουμε κάτι τσίπουρα μέσα". Τέλος πάντων, έβγαλε το κομπινεζόν και τα ψηλοτάκουνα τσόκαρα και άρχισε το αρχιδογλύψιμο. Με ρώτησε αν θέλω πίπα με ή χωρίς, της λέω χωρίς και αφού μου λέει γενικά να μην το προτιμώ (αν και η ίδια είναι καθαρή και κάνει συνέχεια εξετάσεις), μου άρχισε μία ωραία βαθιά πίπα. Παράλληλα, έβγαινε και έγλυφε πάλι τα αρχίδια, μία ωραία κατάσταση. Αφού την έκοψα μετά από κανά 3', της λέω ξάπλωσε να έρθω από πάνω σου. Της έδωσα και κάποια γλωσσόφιλα, αλλά λίγο δίσταζε γιατί, όπως μου είπε, το στόμα της μύριζε τσίπουρο. Τη σφυροκόπησα γρήγορα έτσι ιεραποστολικά και καπάκι στα τέσσερα, όπου και τελείωσα μετά από λίγο με τις κάβλες που είχα. Εκείνο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι το κορμί της, με εξαίρεση την κοιλιά και το νορμάλ πεσμένο στήθος της, είναι πολύ νεανικό, πεντακάθαρο και μυρωδάτο, βέβαια παρατήρησα όταν την είχα στα 4 ότι οι πατούσες της ήταν βρώμικες πολύ, αν και με κάβλωσε αυτό το θέαμα περισσότερο. Η συμμετοχή της πολύ καλή, είχε πολύ διάθεση και όρεξη. Με ευχαρίστησε πολλές φορές, έμεινε και λίγο την ώρα που πλενόμουν στον νιπτήρα και μιλάγαμε. Η τσατσά ούτε που ενόχλησε, αν και δεν πρέπει να έμεινα πάνω από 15-18 λεπτά. Φεύγοντας με χαιρέτησε και με ευχαρίστησε και εκείνη. Παρκάρισμα ακριβώς απ' έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.727
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, Πρυτανης και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού