Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Γιασμιν είναι μια πανύψηλη Ρωσίδα με ξανθιά μαλλιά και γατισια μάτια που όταν χαμογελά δείχνουν μια ομορφιά που σε ερεθίζει να σκέφτεσαι πρόστυχα πράγματα ..... και αυτό ήταν ένα από τα δυο που με τραβήξαν στο δωμάτιο .... το δεύτερο τα τεσσάρια στήθη της ! Το δωμάτιο πολύ καλό , μεγάλο , με στρογγύλο κρεβάτι , διπλά στο νιπτήρα και μια ντουζιέρα , που τόνιζε κάποιο εξτρα που θα μπορούσες να έχεις . Μπήκε στο δωμάτιο έβγαλε το σουτιέν και το κιλοτάκι και σχεδόν ξάπλωσε επάνω μου και άρχισε να με χαδεύει και να με φιλάει μέχρι που έφτασε στην ψωλή μου ..... άρχισε να μου παίρνει πίπα , ενώ με την άκρη των ματιών της με κοίταζε αν μου αρέσει , στην αρχή ήταν πεσμένος , έτσι τον ρούφαγε με πίεση μέχρι που άρχιζε να σκληραίνει , συνέχιζε να με κοιτάζει με λοξές ματιές και μια ικανοποίηση στο πρόσωπο , όταν αισθάνθηκα οτι ήμουν έτοιμος , της ζήτησα να μου βάλει προφυλακτικό και να κάτσει επάνω μου , να παίξω με τα βυζιά της και της ρόγες της. Κι ήταν ωραία να έχεις τις ρόγες καυλωμένες μέσα στο στόμα ..... ύστερα την γύρισα ανάποδα να βλέπω τα κωλομέρια της , που γέμιζαν την ψωλή μου και την έκρυβαν τελείως από τα ματιά μου , χάος , της τα έπιανα και τα έτριβα , αν μπορούσα να τα φάω ,,,,, ύστερα την έβαλα από κάτω , με μαξιλάρι και άρχισα να την φιλάω παντού , εκείνη ανταποκρινόταν με ελαφρά μουγκρητά ,,,,, σε λίγο έχυσα ,,,, έμεινα λίγο ακόμα απο πάνω της ,,,,, μιλήσαμε λίγο στα αγγλικά και αποχώρισα ευχαριστημένος γιατί πέρασα καλά μαζί της ,,,, ευχαριστώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος, Πρυτανης, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού