Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΤώρα τελευταία μου αρέσουν οι αδύνατες για κάποιο λόγοΧμμμ;, και έτσι μπήκα να δω την Ναταλί, η οποία είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι, θα λεγε κανείς μοιάζει με μαθήτρια Λυκείου, με ωραίες καμπύλες λεπτή πολύ καλή όμως, με κοντό ίσιο μαύρο μαλί, και εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα κίτρινο κιλοτάκι και σουτιέν ασορτί. Είπα στην υπηρεσία να μην με ενοχλήσει, και της βάζω 10 γιατί είναι πολύ ευγενική και το έπραξε. Μέσα τώρα στο δωμάτιο η Ναταλί μιλάει καλά τα Ελληνικά, και είναι από την Βουλγαρία. Γδύθηκε, κατέβασε το σουτιέν μέχρι τη μέση και αποκαλύπτεται ένα φανταστικό βυζάκι μικρό πεταχτό που σε αφήνει να το πιάσεις, με άρχισε σε φιλάκια στο στήθος χωρίς να βιάζεται, ανταπέδωσα με πεταχτά φιλάκια στο μάγουλο και στο λαιμό της, της χάιδευα το κωλαράκι και το μουνάκι το οποίο ήταν ευτυχώς στεγνό και έτσι ζήτησα 69 !, μου έβαλε το προφυλακτικό και γύρισε όπου και την έγλειφα αρκετά λεπτά, μύριζε πεντακάθαρη, και μου ανταπέδιδε με καλή πίπα, το κωλαράκι της είναι φανταστικό και έτσι όταν μου είπε να το κάνουμε και ποιά στάση θέλω της είπα πισωκολητό, έτσι άρχισα να τη γαμάω σταθερά, αυτή δεν έβγαζε ήχους αλλά έδειχνε να το απολαμβάνει όπως κουνιόταν, με καλό ρυθμό και επίσης ακουμπόυσε το ένα χέρι στον τοίχο μπροστά της για να δίνη ώθηση. Αυτό το θέαμα ήταν πολύ καυλωτικό και έτσι έχυσα, χωρἰς να βιάζεται σηκώθηκε, μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ, τη φίλησα και έφυγε. Συνολικά την προτείνω γιατί με 10 Ευρώ κάθησα 15 λεπτά και πέρασα ωραία.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Kinkey, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2017
Ωραίο σκιννυ μωράκι η Νάταλι!!δυστυχώς όμως παρότι στην αρχή ήταν και πολύ στενουλα έχει ξεχειλωσει λιγο...!!
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα γουσταρε κανενα με κανονικο εργαλειο οποτε μαγλο για αυτη και θα τη ξεχαρβαλωσε Ναι!
Y
Yperkaulos
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧαμόγελοΔεν τηνπρόλαβα στην αρχή σύντροφε, αλλά πάντα υπάρχουν και οι μέρες ξεκούρασης οπότε πιστεύω αν την πάρω οταν ας πούμε έχει μπάλα στη τηλεόραση, η όταν επιστρέφει απο άδεια πρώτος, να έχει καλύτερη πρόσφυση !Εμμμμ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3