Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες βράδυ τσικνοπέμπτη πήγα στην Ντενίζα . Τί το ήθελα ... το μετάνιωσα και πλέον θεωρώ ότι ήταν η τελευταία φορά που την τίμησα. Το έχω ξαναπεί βέβαια αλλά τώρα νομίζω είναι οριστικό. Πολλά αρνητικά .

Πρώτα , αν σε γνωρίζει την πιάνει μια λογοδιάρροια , άλλο πράγμα. Αναγκάστηκα να της πω και ξεκαρδίστηκε , "Πρώτα σεξ μετά μπλα μπλα"

Επίσης, έχει κόψει τα εξτρά. Μου την έδωσε αυτό και δεδομένου ότι έχει δουλέψει και στην Καρέα με τη Σάρα , της πέταξα ένα "Η Σάρα καλύτερη από σένα..." Χεχεχεχε

Τρίτον, μύριζε αλκοόλ. Η ίδια μου είπε ότι είναι καραμέλα και σοκολατάκι με γεύση τσέρι... Ας την πιστέψουμε, μιας και δεν έδειχνε μεθυσμένη. Είχε διαύγεια πνεύματος.

Τέταρτον και το κυριότερο, όταν κάνει πίπα με πονάει, δεν καταλαβαίνω τί συμβαίνει...δεν βάζει καλά το προφυλακτικό , τί να πω... Πάντως ποναγα αφόρητα. Η κοπέλα οφείλω να πω ότι ήταν πάρα πολύ φιλότιμη, αλλά όσο πέρναγε η ώρα τόσο έπεφτε η...τάση από τον πόνο. Αφού είχε περάσει αρκετή ώρα, έβγαλα το προφυλακτικό να κάνω με το χέρι πάνω της. Βγάζοντας το προφυλακτικό , έβγαλα ένα "Αουτς" που πρέπει να ακούστηκε 3 οικοδομικά τετράγωνα παραπέρα...

Δεν έγινε τίποτα στο τέλος, έφυγα άπραγος. Μου είπε ένα , "Σιγκνόμι ντεν καταλαβα" και τότε της έριξα μια ματιά ...δολοφονική. Και της είπα "Φύγε" δείχνοντας την πόρτα . Παίζει και να έβαλε τα κλάμματα . Χαχαχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού