Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επειδή δεν το ευχαριστήθηκα αρκετά, σκέφτηκα να περάσω και από την Έλλη. Εξάλλου είχα "...προγραμματίσει" να περάσω να δω τις υπηρεσίες.



Από εμφάνιση η Έλλη έχει :

1) πολύ ωραίο και γυμνασμένο σώμα

2) πολύ μακριά μελαχρινά μαλλιά (που μου αρέσουν πολύ)

3) ωραίο, πονηρό και ευχάριστο πρόσωπο (όλα τα θετικά μαζί)



Την έχω δει δύο φορές στο σαλόνι και ομολογώ ότι υπέθεσα μήπως οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο είναι ...πως να το πω, ...παλαβιάρικες.



Κάθε άλλο!!!



Ας αφήσω τους προλόγους που θα σας κουράσουν και ας μιλήσω για τις υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο.



Η Έλλη μπήκε μέσα στο δωμάτιο, χορεύοντας προκλητικά και βγάζοντας ένα-ένα τα ρούχα της, πετώντας τα επάνω μου. Συνέχισε να μιλάει (στα Αγγλικά) καυλιάρικα και ανέβηκε στο κρεβάτι για να καθήσει όρθια σχηματίζοντας τόξο με τα πόδια της πάνω από το πρόσωπο μου έτσι ώστε να βλέπω τα επίμαχα καλοξυρισμένα σημεία της. Κατέβασε το πρόσωπο της, έτσι που να μπορέσει να μου κάνει περιποίηση.

...ώπα ξέχασα να σας πω ότι όταν μπήκε μου πέταξε το προφυλακτικό για να το βάλλω εγώ, ...σκέφτηκα ότι θέλει να φτιαχτώ από μόνος (σκέψη που δεν μου άρεσε), ...αλλά αποδείχτηκε ότι η κοπέλα είχε σχεδιασμένο τι θα μου κάνει.

Λοιπόν συνεχίζω.

Μείναμε στην περιποίηση με τα πόδια σε τόξο πάνω από το πρόσωπο μου. Με πουτανιάρικη κίνηση κατέβασε το κώλο της λίγο πάνω από το πρόσωπο μου αφήνοντας μου την ελευθερία να επιλέξω αν θέλω να την γλείψω. Δεν το επέλεξα. Μου άρεσε (και την θεωρώ που σωστή) αυτή η συμπεριφορά της.

Γυρνάει και μου κλείνει τα μάτια με ένα γάντι (...νομίζω) παίζοντας τα βυζιά της πάνω στο πρόσωπο μου και φιλώντας με στο λαιμό.

Κατεβαίνει και μου συνεχίζει την περιποίηση. Αυτή την φορά, πολύ βαθιά, ...τέρμα.

Γυρνάει στο πισωκολλητό και ...δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω την αίσθηση.

Τέλειωσα και οφείλω να πω ότι με ξεζούμισε.

Να προσθέσω ότι όταν τέλειωσα, δεν σηκώθηκε να φύγει αλλά γύρισε και μου τον φίλησε όπως μια πορνοντίβα.

Η κοπέλα γνωρίζει και της αρέσει η δουλειά που κάνει και μάλιστα την κάνει πολύ καλά.

Σύγουρα θα πάω πολλές φορές στην Έλλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλλη
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2012
Εμπεριστατομενη και με ακριβεια κριτικη , που δινει σημασια στη λεπτομερεια, χωρις περιτες αναφορες.Θα εχουμε υπ΄ οψιν μας την δεσποινιδα αυτη.
14 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν τρία χρόνια ακριβώς γράφτηκε αυτή η κριτική φίλε μου! Χμμμ;
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2