Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως λεει και ο τιτλος ηθελα απλα ενα ξεφορτωμα σε οποια κορασιδα θα μου εκανε το κλικ εμφανησιακα και δεν θα την ειχα ξαναπαρει.Ετσι αφου περασα απο μερικα επι της Κολωνου κατεληξα εδω στο ανακτορο.Ο συμπαθης τσατσος μου ειπε οτι μολις τωρα επιασε βαρδια η Λολα.Η Λολα λοιπον ειναι μια ψηλη μοντελοειδης τανα μελαχρινη με εντονο βαψιμο,μικρο βυζι και ωραιο πατο πεταχτο.Ειχε εναν αερα υπερωψιας και τουπε και μυριζε φολα απ το σαλονι αλλα για ενα ξεφορτωμα μου εκανε σαν πακετο.Ετσι εδωσα το δεκαρι και μπηκα στο δωματιο με το "τζακι".Το δωματιο καλο για την περιοχη.Γδυθηκα και την περιμενα να ερθει.Αν και δεν ειχε αλλον εκανε καποια λεπτα να εμφανιστει.Οταν ηρθε με τυπικο υφος με χαιρετησε και αφου εβγαλε σουτιεν ηρθε διπλα μου και αρχισε να με μαλακιζει.Αυτο ηταν τα "προκατ" της.Οσο με μαλακιζε με ρωτησε απο που ειμαι ετσι για τα τυπικα.Εγω επιανα λιγο μπουτακι για να φτιαχτω και αυτη οταν ειδε καποια ανορθωση εβαλε λαστιχο για πιπα.Πιπα νορμαλ και τυπικη που την εχω ξεχασει ηδη.Οταν ειδε οτι ειμαι ετοιμος μου λεει παμε?Και ετσι την στεινω στα τεσσερα.Ο πατος της ειχε πολυ ωραια εικονα το μουνι της παλι ειχε τιγκα κρεμα και η αισθηση μηδαμινη.Την γαμησα σε αυτη την σταση μεχρι τελους καθως δεν ηθελα να βλεπω την απαθη φατσα της και να εχουμε πτωση σημαιας.Οταν τελειωσα βγηκα απο μεσα της πηρε τα εσωρουχα στο χερι και εγινε μπουχος.Φυσικα η συγκεκριμενη Λολα μονο ολα δεν τα κανει και σιγουρα δεν προτεινεται απο μενα αν και ειναι μουναρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόλα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, TZOYLI και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
Άρα, η Λ-όλα όχι μόνο δεν τα κάνει -όλα, αλλά είναι και από υπηρεσίες φ-όλα.
T
tetrafasikos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1