Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπίσκεψη χθές στην Ρωσίδα μιλφ Στεφανία . Ήτανε η τέταρτη συνολικά συνεύρεση μου με την μιλφάρα. Η Στεφανία είναι ξανθιά, 50άρα. ψηλή, νταρντάνα, με βυζάρες, καμπυλωτό σφιχτό κορμί και με κωλάρα όνειρο. Ο χωρός ήτανε σχετικά καθαρός, γνήσιος μπουρδελιάρικος. Με το που εισέβαλλε η Στέφη στο δωμάτιο, της όρμηξα για χάδια και λίγα φιλιά στο λαιμό με εκείνη να μην ανταποδίδει αλλά να μου χαμογελά πρόστυχα. Με έπιασε απ'το χέρι και μου λέει πάμε να ξαπλώσουμε. Με το που ξαπλώνουμε, την ξεγυμνώνω και της αρχίζω ανελέητο χούφτωμα σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της κορμάρας της, καταλήγωντας στις βυζάρες της με τις οποίες ασχολήθηκα για κανα δίλεπτο. Η στύση είχε έρθει προ πολλού αλλά η Στεφανία δεν βιαζότανε, με άφησε να χαρώ τα προκαταρτικά όπως τα ήθελα και όταν έδωσα εγώ το σινιάλο μου πέρασε την καπότα για να ξεκινήσει η πίπα. Την έβαλα σε πλαγιαστή θέση για να με πιπώνει και εγώ να χαιδεύω και να παίζω με την μεγάλη σφιχτή κωλάρα της. Το τσιμπούκι της όχι πολύ βαθύ αλλά αργό και με πάθος. Αρχιδογλύψιμο δεν έγινε, ούτε deepthroat αλλά μου έκανε τόσο πολύ καλή πίπα που νόμιζα οτι ήτανε ακάποτη και σε συνδυασμό με το παιχνίδιασμα που έκανα στα κωλομάγουλα της, είχα φτάσει στο ζενίθ της ηδονής.
Την έβαλα να ανέβει απο πάνω αλλά δεν κουνιότανε ιδιαίτερα παρά με κοίταζε με προστυχιά και με λάγνο βλέμμα (ωραία αίσθηση να έχεις μια τέτοια αρχοντογυναίκα να κάθεται επάνω στο καυλί σου). Μετά απο κανά λεπτό, την γύρισα στα τέσσερα όπου και την σφυροκόπησα εκστασιασμένοςΚατσικογάμης μέχρι που τελείωσα κρατώντας την σφιχτά μέχρι να στραγγίξω. Λόγη κουβεντούλα , χαιρετηθήκαμε και έτσι άλλη μια πετυχημένη κατάθεση είχε φτάσει στο τέλος της. Αξιοσημείωτη είναι η πολύ ωραία αίσθηση του δέρματος της (βελούδινη) και η προσωπική της υγιεινή που είναι πάντοτε άριστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Υπηρεσίες
GAMALILEOS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
366
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 colonel nathan jessup, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, dimmits

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2017
από ότι διάβασα για τη Στεφανία πληρώνεται για να ποζάρει
δεν γλείφει δεν κουνιέται μάλλον μας κάνει τη χάρη και πρέπει να δίνουμε 30 αρια για να είναι < παρούσα >
λάθος επάγγελμα κάνει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1