Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη είχε γίνει καλοκαίρι,βραδυνή μπουρδελότσαρκα μαζί με 2 φιλαράκια που ήθελαν να ξεχαρμανιάσουν,εγώ δέν πολυψηνόμουν,περάσαμε πολλά μαγαζιά είδαμε πολλές κοπέλες αλλά η Ειρήνη ήταν απο θέμα ομορφιάς και παρουσίας απο τίς καλύτερες περιπτώσεις.Φόραγε ένα σέξυ μαύρο κορμάκι,τα μαλιά τα είχε κοτσίδα,όπως τήν είδα μου ήρθε κατευθείαν στο μυαλό η εικόνα τής γνωστής Λάρας-μουνάρας...του γνωστού βιντεοπαιχνιδιού,ανακοινώθηκε πρόγραμμα που περιλάμβανε και πρωκτικό...η πίσω όψη τής Ειρήνης αλλά και το εξωτικό τής πρόσωπο με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά που μόνο σε βαλκάνια δέν παραπέμπουν δέν θέλουν και πολύ για να αναστατώσουν και να ανάψουν φωτιές.ήθελα πάση θυσία να γευτώ το κωλαράκι της...έτσι έδωαα το μπλέ παράβολο τής ειδονής και είσήλθα μέσα...Μετά απο λίγο η Ειρήνη μπήκε μέσα..μετά απο τα τυπικά,ξεκίνησε η απόλαυση,προθέρμανση με τσιμπούκι με προφύλαξη το οποίο θα το χαρακτήριζα μέτριο αλλά όχι άσχημο,συνεχίσαμε με ιεραποστολικό και στήν συνέχεια αφού πέρασε λίγος ακόμας χρόνος και είχα καλά ζεσταθεί,τής ζήτησα να μου προσφέρει αυτό για το οποίο με έκανε να μπώ μέσα.Εξαιρετικό στήσιμο στα 4 χωρίς κλέψιμο και με δυνατό σφυροκόπημα μέχρι να έρθει και το τέλος μέσα της...εν κατακλείδι όσοι γουστάρουν πρωκτικό απο μια πανέμορφη μουνάρα η οποία είναι και πολύ καθαρή χωρίς μα σου και μού η Ειρήνη προτείνεται ανεπιφύλαχτα,μόνο αρνητικό το σχεδόν ανύπαρκτο στήθος της .Καλά γαμήσια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxxxxxx, fouxter, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού