Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 169 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρα ακόρεστων σεξουαλικών ορμών (και) η σημερινή και ήταν επιτακτική η ανάγκη κατάθεσης ψωλής. Πεδίο βολής η Φυλής αυτή τη φορά. Να μην τα πολυλογώ κατέληξα στην περιβόητη Ζάνα. Δίνω τον οβολό μου, ξαπλώνω και περιμένω. Με το μπάσιμο στο δωμάτιο, η εν λόγω ιέρεια του σεξ χίμηξε πάνω μου σαν λυσσασμένη γάτα, έτοιμη να κατασπαράξει την αθώα αλλά και στυτή μου μαλαπέρδα. Άρχισε με γλωσσόφιλα και συνέχισε με φιλιά και χάδια χαμηλότερα ώσπου έβαλε το πέμπτο μου άκρο στο υγρό της στόμα (εννοείται ακάποτα). Η πεολειχία ήταν υπεράνω κριτικής και τα πουτσοσκάμπιλα που οικειοθελώς έδινε στη γλωσσίτσα της ήταν μια συγκινητική θα έλεγα χειρονομία εκ μέρους της.

Η καύλα μου ήταν αδυσώπητη και έτσι της ζήτησα να ανταποδώσω. Δέχτηκε χωρίς δισταγμό. Η γλώσσα μου "μάλλιασε" γλύφωντας τα καλά κρυμμένα της μουνόχειλα αλλά και την προκλητική κωλοτρυπίδα της. Στη συνέχεια επήλθε η συνουσία. Όμως η εν λόγω είχε άλλα πράγματα στο νου της... Με μια αποφασιστική κίνηση έλαβε θέση "εκ του πρηνηδόν" και με διέταξε να την πυροβολήσω στην στοματική της κοιλότητα με το πέο-juice μου. Όπερ και εγένετο. Την ενδοπαλάμια παλινδρόμηση διαδέχτηκε ο πεοκρούστης με ταυτόχρονη παρενόχληση του πουτσοκέφαλου από τη γλώσσα της. Το μοιραίο δεν άργησε να έρθει. Τα βιαστικά μου σπερματοζωάρια πλημμύρισαν το στόμα της, αλλά παρ'όλα αυτά η έκφυλη τροτέζα συνέχισε να μου δαγκώνει την άκρη του πουτσοκέφαλου, κάνοντάς με να αναρριγήσω. Τελικά αποφάσισε ότι ήρθε η ώρα να προχωρήσει τη ζωή της, αποβάλλοντας το προϊόν της συνεύρεσής μας στο νιπτήρα (ομολογώ ότι μου 'ρθε μια αναγούλα). Έτσι απλά...



Συμπέρασμα: Ζάνα = value for money για όσους αρέσκονται σε σιτεμένες, πρόστυχες εταίρες της παλιάς σχολής.

Nα'χε και μεγάλα βυζιά ρε γμτ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Υπηρεσίες
βυζολάγνος
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
5.746
Πόντοι:
5.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού