Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο μαγαζί αυτό έχω πάει μία φορά μόνο, τα τελευταία χρόνια δε ούτε που έμπαινα. Με αφορμή τις κριτικές και την αδυναμία που έχω στις skinny μικρές πήγα σήμερα.
Η Ναταλί δεν είναι η πιο skinny που έχω πάει - θυμάμαι μία στην Κεραμεικού - αλλά είναι πραγματικά πολύ πολύ αδύνατη. Σκουρόχρωμο γυφτάκι, με μηδενικό στηθάκι αλλά ωραία πεταχτή ρώγα, φοράει το συνολάκι που περιγράφει συναγωνιστής και την δείχνει με κάποιο στηθάκι στο σαλόνι.

Καθαρά ελληνικά, λίγα λόγια, γδύθηκε κατεβάζοντας το σύνθετο μπούστο στην μέση της - που να ξαναβάζει τα 2 ή τα 3 μαζί - και ξεκίνησε χάδια στο σώμα, πούτσο και @@ αφήνοντας τα χέρια μου για εξερεύνηση. Με την ανόρθωση προφυλακτικό και πίπα καλή υγρή έντονη deep χωρίς χέρι για 2-3'. Μετά αφού έβαλε γέλη, την πήρα στα 4 όπου δεν λέει πολλά παρότι στήνεται καλά ... το πισωκολλητό θέλει λαβές, οπότε την γύρισα ιεραποστολικό. Εκεί είχα καλύτερη αίσθηση παλινδρόμησα αρκετά μέχρι το τέλος.
Η στάση της κατά την συνουσία απαθής με λίγα επιφωνήματα και ελάχιστα χάδια.
Ντύθηκε και χωρίς να κοιτάξει χαιρέτησε.

Μου αρέσουν οι πολύ αδύνατες και ίσως ξαναπεράσω να την βάλω να χοροπηδήσει επάνω μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, truker, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού