Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν η πρωτη μου κριτική για αυτό ζητώ την εποιεικια σας.Επίσκεψη φιλαράκια στο εν λόγω σπιτι κατα τις 12το μεσημέρι έτρωγαν Εκεινη την ώρα βγηκε η Τσατσα μιλούσε με ειρωνεία τέλος πάντων λέω έρχεται η Νικόλ πολλη ομορφη στο προσωπο στο σώμα την είχα ξαναδεί κ εκεί κ στο κατο χρωματισμού 11στην πλατεία πάντα ήταν ξανθιά αλλαξε το χρωμα στα μαλλιά της μαύρα τις πανε..διέκρινα μια ξινίλα στο προσωπο της για εμένα απαξίωση χτύπησε το φολοραντάρ πατάω το αθόρυβο λέω να φύγω αλλά λίγο οτι την έιχα σταμπαρει..λίγο οτι μου άρεσε περνάω..
ενώ ανακοινώθηκε πίπα με προφυλακτικό 69κ πρακτικό..περνάω μπαίνει μέσα ξινισμένα λίγες κουβέντες πειςτευω με συμπαθησε άλλαξε χαρακτήρα προκαταρκτηκα καθόλου μα καθόλου το έπαιζε το εργαλείο στεγνά με αποτέλεσμα να πονάω τις λέω να πάρω λίγο γρασο απο το διπλανό συνεργείο που είχε τορνο..συνέχεια πίπα με προφυλακτικό στάση κανονική στα 4ενω τις καναμε κ 69 οταν ήρθε η ώρα για προκτηκου άρχισε ειναι μεγάλο δεν μπωρο ενώ πολλη μεγάλο δεν το εχω άνθρωπος ειμαι οχι άλογο τις λέω ειναι φυσιολογικοί μεγέθους τίποτα πάμε Μουνί λέει μεσα μου έλεγα καλητερα να έφευγα τελειωνο σηκώνεται ενα γεια κ φεύγει.
Ντύνομαι βγαίνω κ λέω στη Τσατσα δεν εγινε οτι ανακηνωθηκε κ οτι πρέπει να ειμαςται έντιμοι σε οτι λέμε η ίδια έκανε οτι κ καλα μα πως..δεν ζήτησα λεφτα πισω..δεν νομίζω να έδινε ούτε τα μισά έστω αλλά αυτό ειναι το λιοτερο διότι πειςτευω αυτη η κριτική εχει μεγαλύτερο αντίκτυπο για την Νικόλ σπο το να μου έδινε ενα μέρος των χρημάτων πιςω..
Οπως την είδα πάντως την Νικόλ κακός άνθρωπος δεν ειναι απλώς ειναι η τακτική του μαγαζιού κ καλα ναι κωλαρακι αλλά μεσα να κ μου για να πάρουν τα λεφτα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, dourosladers, iuakoya και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού